Programma - 4e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 4e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
di 5-10-2021 19:00 Ba Brabants Genootschap
-
zvv Anra
do 7-10-2021 20:00 Ba BOHD
-
G.N.O.
do 7-10-2021 22:00 Ma Manufrance
-
Westphal Kozijnen
vr 8-10-2021 20:00 Oh zv De Zware Jongens
-
zvv T.O.V.
vr 8-10-2021 20:30 Ulv Wsst Hill United
-
Shikeda 2.0
wo 13-10-2021 21:30 HaB G.N.O.
-
Wsst Hill United
do 14-10-2021 22:00 Ba Westphal Kozijnen
-
Southern Pearl Rovers
vr 15-10-2021 19:30 Ulv Shikeda 2.0
-
zv De Zware Jongens
vr 15-10-2021 20:30 Ulv zvv Anra
-
BOHD
vr 15-10-2021 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Manufrance
di 19-10-2021 19:00 Ba BOHD
-
Brabants Genootschap
di 19-10-2021 22:00 Wb Wsst Hill United
-
zvv Anra
wo 20-10-2021 21:30 Rijs Southern Pearl Rovers
-
zvv T.O.V.
do 21-10-2021 22:00 Ba Manufrance
-
Shikeda 2.0
wo 3-11-2021 19:30 Rijs Shikeda 2.0
-
Southern Pearl Rovers
do 4-11-2021 21:00 Ma G.N.O.
-
Manufrance
vr 5-11-2021 20:00 Oh zvv Anra
-
zv De Zware Jongens
vr 5-11-2021 20:30 Ulv Brabants Genootschap
-
Wsst Hill United
vr 5-11-2021 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Westphal Kozijnen
ma 8-11-2021 22:00 Oh Westphal Kozijnen
-
Shikeda 2.0
di 9-11-2021 20:00 Ba zv De Zware Jongens
-
Brabants Genootschap
do 11-11-2021 21:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
G.N.O.
vr 12-11-2021 20:00 Oh Manufrance
-
zvv Anra
vr 12-11-2021 21:30 Ulv Wsst Hill United
-
BOHD
do 18-11-2021 21:00 Ba zvv Anra
-
Southern Pearl Rovers
do 18-11-2021 22:00 Ba Shikeda 2.0
-
zvv T.O.V.
vr 19-11-2021 20:00 Oh G.N.O.
-
Westphal Kozijnen
vr 19-11-2021 21:00 Oh Brabants Genootschap
-
Manufrance
vr 19-11-2021 22:00 Oh BOHD
-
zv De Zware Jongens
ma 22-11-2021 22:00 Oh Manufrance
-
BOHD
wo 24-11-2021 19:30 HaB Southern Pearl Rovers
-
Brabants Genootschap
vr 26-11-2021 19:30 Bsp zvv T.O.V.
-
G.N.O.
vr 26-11-2021 19:30 Ulv zv De Zware Jongens
-
Wsst Hill United
vr 26-11-2021 22:00 Oh Westphal Kozijnen
-
zvv Anra
ma 29-11-2021 22:00 Oh Wsst Hill United
-
Manufrance
di 30-11-2021 19:00 Ba G.N.O.
-
Shikeda 2.0
di 30-11-2021 21:00 Wb zvv Anra
-
zvv T.O.V.
do 2-12-2021 20:00 Ba Brabants Genootschap
-
Westphal Kozijnen
vr 3-12-2021 19:30 Bsp BOHD
-
Southern Pearl Rovers
di 7-12-2021 20:00 Ba Shikeda 2.0
-
zvv Anra
do 9-12-2021 20:00 Rijs Westphal Kozijnen
-
BOHD
do 9-12-2021 22:00 Ma Southern Pearl Rovers
-
Wsst Hill United
vr 10-12-2021 19:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Brabants Genootschap
vr 10-12-2021 20:00 Oh Manufrance
-
zv De Zware Jongens
di 14-12-2021 19:00 Ba zvv Anra
-
G.N.O.
do 16-12-2021 21:00 Ba Brabants Genootschap
-
Shikeda 2.0
do 16-12-2021 21:00 Rijs Wsst Hill United
-
Westphal Kozijnen
vr 17-12-2021 20:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Southern Pearl Rovers
vr 17-12-2021 21:30 Bsp BOHD
-
zvv T.O.V.
wo 12-1-2022 22:00 Ma Southern Pearl Rovers
-
Manufrance
do 13-1-2022 21:00 Ba G.N.O.
-
Brabants Genootschap
do 13-1-2022 21:00 Rijs Shikeda 2.0
-
BOHD
vr 14-1-2022 21:00 Oh Westphal Kozijnen
-
zv De Zware Jongens
vr 14-1-2022 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Wsst Hill United
di 18-1-2022 21:00 Wb Shikeda 2.0
-
Wsst Hill United
wo 19-1-2022 20:30 HaB G.N.O.
-
BOHD
do 20-1-2022 21:00 Ma zvv Anra
-
Brabants Genootschap
vr 21-1-2022 20:30 Bsp zvv T.O.V.
-
zv De Zware Jongens
vr 21-1-2022 21:00 Oh Westphal Kozijnen
-
Manufrance
ma 24-1-2022 21:00 Oh Wsst Hill United
-
G.N.O.
do 27-1-2022 20:00 Ba zv De Zware Jongens
-
Shikeda 2.0
vr 28-1-2022 20:00 Oh Manufrance
-
zvv T.O.V.
vr 28-1-2022 21:30 Bsp BOHD
-
zvv Anra
vr 28-1-2022 22:00 Oh Southern Pearl Rovers
-
Westphal Kozijnen
vr 4-2-2022 19:30 Bsp Shikeda 2.0
-
Manufrance
vr 4-2-2022 20:30 Ulv G.N.O.
-
zv De Zware Jongens
vr 4-2-2022 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Southern Pearl Rovers
vr 4-2-2022 21:30 Ulv Brabants Genootschap
-
BOHD
vr 4-2-2022 22:00 Oh zvv Anra
-
Wsst Hill United
di 8-2-2022 19:00 Ba Wsst Hill United
-
Brabants Genootschap
di 8-2-2022 20:00 Ba zv De Zware Jongens
-
zvv Anra
di 8-2-2022 21:00 Wb Manufrance
-
G.N.O.
vr 11-2-2022 21:00 Oh Southern Pearl Rovers
-
Shikeda 2.0
vr 11-2-2022 21:30 Bsp Westphal Kozijnen
-
zvv T.O.V.
ma 14-2-2022 20:00 Oh Shikeda 2.0
-
Westphal Kozijnen
di 15-2-2022 22:00 Wb zvv Anra
-
Manufrance
do 17-2-2022 21:00 Ma G.N.O.
-
Southern Pearl Rovers
vr 18-2-2022 20:00 Oh BOHD
-
Wsst Hill United
vr 18-2-2022 22:00 Oh Brabants Genootschap
-
zv De Zware Jongens
ma 21-2-2022 21:00 Oh Manufrance
-
Brabants Genootschap
di 22-2-2022 19:00 Ba zvv T.O.V.
-
Shikeda 2.0
di 22-2-2022 20:00 Ba Westphal Kozijnen
-
G.N.O.
do 24-2-2022 20:00 Ba zv De Zware Jongens
-
BOHD
do 24-2-2022 22:00 Ma Southern Pearl Rovers
-
zvv Anra
di 8-3-2022 19:00 Ba G.N.O.
-
zvv T.O.V.
vr 11-3-2022 20:00 Oh Brabants Genootschap
-
Southern Pearl Rovers
vr 11-3-2022 20:30 Ulv Wsst Hill United
-
zv De Zware Jongens
vr 11-3-2022 21:00 Oh zvv Anra
-
Westphal Kozijnen
vr 11-3-2022 21:30 Bsp BOHD
-
Manufrance
di 15-3-2022 19:00 Ba Shikeda 2.0
-
G.N.O.
wo 16-3-2022 21:30 Rijs Westphal Kozijnen
-
Brabants Genootschap
vr 18-3-2022 19:30 Ulv Southern Pearl Rovers
-
BOHD
vr 18-3-2022 20:00 Oh Manufrance
-
Wsst Hill United
vr 18-3-2022 21:30 Ulv zvv T.O.V.
-
zvv Anra
ma 21-3-2022 20:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Manufrance
di 22-3-2022 21:00 Wb zvv Anra
-
Shikeda 2.0
do 24-3-2022 22:00 Ba Brabants Genootschap
-
zvv T.O.V.
do 24-3-2022 22:00 Ma Wsst Hill United
-
Southern Pearl Rovers
vr 25-3-2022 22:00 Oh BOHD
-
Westphal Kozijnen
di 29-3-2022 19:00 Ba G.N.O.
-
zvv Anra
wo 30-3-2022 20:30 Rijs Shikeda 2.0
-
Brabants Genootschap
do 31-3-2022 22:00 Ma Westphal Kozijnen
-
Wsst Hill United
vr 1-4-2022 21:00 Oh zvv T.O.V.
-
BOHD
vr 1-4-2022 21:30 Ulv Southern Pearl Rovers
-
zv De Zware Jongens
ma 4-4-2022 21:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Westphal Kozijnen
di 5-4-2022 19:00 Ba Brabants Genootschap
-
G.N.O.
di 5-4-2022 20:00 Ba Manufrance
-
Southern Pearl Rovers
vr 8-4-2022 19:30 Bsp Wsst Hill United
-
zvv T.O.V.
vr 8-4-2022 20:30 Ulv BOHD
-
Shikeda 2.0
di 12-4-2022 19:00 Ba zv De Zware Jongens
-
G.N.O.

Copyright 2011 4e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.