Programma - 4e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 4e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
di 6-10-2020 20:00 Ba Southern Pearl Rovers
3 - 7
Wsst Hill United
do 8-10-2020 21:00 Ba BOC'19
16 - 1
zv De Zware Jongens
vr 9-10-2020 21:00 Oh Manufrance
7 - 5
Shikeda 2.0
ma 12-10-2020 21:00 Oh zv De Zware Jongens
2 - 8
Westphal kunststof kozijnen
di 13-10-2020 22:00 Wb Wsst Hill United
5 - 11
zvv T.O.V.
wo 14-10-2020 21:30 Rijs I-FOQUS
-
Southern Pearl Rovers
do 29-10-2020 22:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
zv De Zware Jongens
vr 30-10-2020 19:30 Ulv zvv Anra
-
Wsst Hill United
vr 30-10-2020 20:00 Oh BOC'19
-
Manufrance
vr 30-10-2020 21:00 Oh Westphal kunststof kozijnen
-
Shikeda 2.0
vr 30-10-2020 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
I-FOQUS
ma 2-11-2020 22:00 Oh Manufrance
-
Westphal kunststof kozijnen
do 5-11-2020 21:00 Ba Shikeda 2.0
-
Southern Pearl Rovers
vr 6-11-2020 20:00 Oh I-FOQUS
-
zvv Anra
vr 6-11-2020 21:30 Bsp zv De Zware Jongens
-
zvv T.O.V.
di 10-11-2020 21:00 Wb zvv Anra
-
zv De Zware Jongens
vr 13-11-2020 20:00 Oh Southern Pearl Rovers
-
Manufrance
vr 13-11-2020 20:30 Ulv Westphal kunststof kozijnen
-
BOC'19
vr 13-11-2020 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Shikeda 2.0
ma 16-11-2020 21:00 Oh Manufrance
-
zvv T.O.V.
ma 16-11-2020 22:00 Oh I-FOQUS
-
Wsst Hill United
wo 18-11-2020 19:30 HaB BOC'19
-
Southern Pearl Rovers
wo 18-11-2020 21:30 Rijs Shikeda 2.0
-
zvv Anra
di 24-11-2020 19:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
Westphal kunststof kozijnen
di 24-11-2020 21:00 Wb Wsst Hill United
-
zv De Zware Jongens
vr 27-11-2020 19:30 Bsp zvv Anra
-
Manufrance
vr 27-11-2020 20:30 Ulv zvv T.O.V.
-
BOC'19
ma 7-12-2020 22:00 Oh Shikeda 2.0
-
Wsst Hill United
di 8-12-2020 19:00 Ba zv De Zware Jongens
-
I-FOQUS
vr 11-12-2020 19:30 Bsp Westphal kunststof kozijnen
-
zvv T.O.V.
vr 11-12-2020 22:00 Oh BOC'19
-
zvv Anra
ma 14-12-2020 22:30 Ma zvv Anra
-
Westphal kunststof kozijnen
wo 16-12-2020 21:30 HaB I-FOQUS
-
Shikeda 2.0
do 17-12-2020 20:00 Ba zvv T.O.V.
-
Southern Pearl Rovers
do 17-12-2020 22:30 Ma Wsst Hill United
-
Manufrance
ma 4-1-2021 21:30 Ma Southern Pearl Rovers
-
zvv Anra
wo 6-1-2021 21:30 HaB Shikeda 2.0
-
zv De Zware Jongens
do 7-1-2021 21:30 Ma Manufrance
-
I-FOQUS
vr 8-1-2021 20:00 Oh BOC'19
-
Wsst Hill United
ma 11-1-2021 22:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Manufrance
do 14-1-2021 22:00 Ba Wsst Hill United
-
Westphal kunststof kozijnen
vr 15-1-2021 19:30 Bsp I-FOQUS
-
BOC'19
vr 22-1-2021 20:00 Oh Shikeda 2.0
-
BOC'19
vr 22-1-2021 20:30 Bsp zvv Anra
-
zvv T.O.V.
vr 22-1-2021 22:00 Oh Westphal kunststof kozijnen
-
I-FOQUS
di 26-1-2021 22:00 Wb Wsst Hill United
-
Southern Pearl Rovers
do 28-1-2021 22:00 Ba I-FOQUS
-
Westphal kunststof kozijnen
vr 29-1-2021 20:00 Oh zv De Zware Jongens
-
BOC'19
vr 29-1-2021 22:00 Oh Shikeda 2.0
-
Manufrance
do 4-2-2021 22:30 Ma BOC'19
-
Shikeda 2.0
vr 5-2-2021 20:00 Oh Southern Pearl Rovers
-
I-FOQUS
vr 5-2-2021 21:00 Oh Westphal kunststof kozijnen
-
zv De Zware Jongens
vr 5-2-2021 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Wsst Hill United
ma 8-2-2021 21:00 Oh Manufrance
-
BOC'19
ma 8-2-2021 22:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Southern Pearl Rovers
di 9-2-2021 21:00 Wb Wsst Hill United
-
zvv Anra
do 11-2-2021 20:00 Ba I-FOQUS
-
zvv T.O.V.
do 11-2-2021 21:30 Ma Shikeda 2.0
-
Westphal kunststof kozijnen
do 25-2-2021 20:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
Shikeda 2.0
vr 26-2-2021 20:00 Oh zvv Anra
-
I-FOQUS
vr 26-2-2021 20:30 Bsp zvv T.O.V.
-
zv De Zware Jongens
vr 26-2-2021 22:00 Oh Westphal kunststof kozijnen
-
Manufrance
ma 1-3-2021 22:00 Oh Manufrance
-
Southern Pearl Rovers
do 4-3-2021 21:00 Ba Shikeda 2.0
-
zvv T.O.V.
do 4-3-2021 21:30 Ma BOC'19
-
Westphal kunststof kozijnen
vr 5-3-2021 21:00 Oh zv De Zware Jongens
-
zvv Anra
di 9-3-2021 19:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
BOC'19
vr 12-3-2021 20:30 Ulv Wsst Hill United
-
I-FOQUS
vr 12-3-2021 21:00 Oh zvv Anra
-
Shikeda 2.0
vr 12-3-2021 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Manufrance
ma 15-3-2021 22:00 Oh Westphal kunststof kozijnen
-
Southern Pearl Rovers
vr 19-3-2021 19:30 Bsp zv De Zware Jongens
-
Wsst Hill United
vr 19-3-2021 20:30 Bsp BOC'19
-
zvv T.O.V.
vr 19-3-2021 21:00 Oh Manufrance
-
zvv Anra
do 25-3-2021 21:00 Ba Wsst Hill United
-
Shikeda 2.0
vr 26-3-2021 19:30 Bsp I-FOQUS
-
zv De Zware Jongens
vr 26-3-2021 20:00 Oh zvv Anra
-
BOC'19
vr 26-3-2021 21:30 Bsp zvv T.O.V.
-
Westphal kunststof kozijnen
ma 29-3-2021 21:00 Oh Manufrance
-
Wsst Hill United
di 30-3-2021 19:00 Ba Southern Pearl Rovers
-
zvv T.O.V.
di 30-3-2021 21:00 Wb Shikeda 2.0
-
I-FOQUS
wo 31-3-2021 20:30 Rijs Westphal kunststof kozijnen
-
zvv Anra
vr 9-4-2021 19:30 Ulv zvv Anra
-
Southern Pearl Rovers
vr 9-4-2021 21:00 Oh zv De Zware Jongens
-
Shikeda 2.0
vr 9-4-2021 21:30 Ulv Wsst Hill United
-
BOC'19
vr 9-4-2021 22:00 Oh I-FOQUS
-
Manufrance
ma 12-4-2021 21:00 Oh Manufrance
-
zv De Zware Jongens
wo 14-4-2021 19:30 Rijs BOC'19
-
I-FOQUS
wo 14-4-2021 21:30 Rijs Westphal kunststof kozijnen
-
Wsst Hill United
wo 14-4-2021 21:30 HaB zvv T.O.V.
-
zvv Anra

Copyright 2011 4e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.