Programma - 2e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 2e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 2-10-2017 22:30 Ma BCMT '04
4 - 4
zvv Amerhal
wo 4-10-2017 19:30 HaB El Salvador
4 - 7
Made - Sicom
do 5-10-2017 21:00 Ba 4JA!
5 - 3
zvv DKV
do 5-10-2017 21:30 Ma DHIVO
3 - 3
MSG / Waterdonken
vr 6-10-2017 20:00 BSP BKS Unive
12 - 4
Tennent's
ma 9-10-2017 20:00 KMA El Salvador
4 - 9
BCMT '04
ma 9-10-2017 20:00 Oh DHIVO
3 - 10
BKS Unive
ma 9-10-2017 21:00 Oh zvv DKV
8 - 7
MSG / Waterdonken
do 12-10-2017 21:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
9 - 2
4JA!
do 12-10-2017 21:30 Ma Made - Sicom
4 - 1
Tennent's
ma 23-10-2017 21:00 Oh zvv DKV
0 - 5
Futsalteam Empire Sportswear
ma 23-10-2017 21:30 Ma zvv Amerhal
6 - 4
4JA!
ma 23-10-2017 22:00 Oh MSG / Waterdonken
3 - 10
BKS Unive
di 24-10-2017 21:00 Wb Tennent's
8 - 6
BCMT '04
do 26-10-2017 21:30 Ma Made - Sicom
5 - 2
DHIVO
ma 30-10-2017 21:30 Ma 4JA!
6 - 6
El Salvador
di 31-10-2017 21:00 Wb Futsalteam Empire Sportswear
5 - 8
zvv Amerhal
di 31-10-2017 22:00 Wb Tennent's
3 - 9
zvv DKV
do 2-11-2017 20:00 Ba BCMT '04
4 - 9
DHIVO
do 2-11-2017 21:30 Ma MSG / Waterdonken
2 - 5
Made - Sicom
ma 6-11-2017 22:30 Ma BKS Unive
4 - 2
Made - Sicom
di 7-11-2017 22:00 Wb BCMT '04
6 - 4
MSG / Waterdonken
wo 8-11-2017 20:30 HaB Futsalteam Empire Sportswear
2 - 5
El Salvador
do 9-11-2017 21:00 Ba 4JA!
4 - 6
Tennent's
do 9-11-2017 21:30 Ma zvv DKV
7 - 6
zvv Amerhal
ma 13-11-2017 20:00 KMA BKS Unive
3 - 7
BCMT '04
ma 13-11-2017 21:00 Oh DHIVO
1 - 3
4JA!
ma 13-11-2017 21:30 Ma zvv Amerhal
7 - 4
El Salvador
do 16-11-2017 21:00 Ba Tennent's
7 - 7
Futsalteam Empire Sportswear
do 16-11-2017 21:30 Ma Made - Sicom
5 - 3
zvv DKV
ma 20-11-2017 21:00 Oh MSG / Waterdonken
4 - 7
4JA!
ma 20-11-2017 22:00 Oh DHIVO
6 - 1
Futsalteam Empire Sportswear
ma 20-11-2017 22:30 Ma Made - Sicom
6 - 6
BCMT '04
wo 22-11-2017 19:30 HaB El Salvador
6 - 5
zvv DKV
do 23-11-2017 21:30 Ma zvv Amerhal
9 - 2
Tennent's
ma 27-11-2017 20:00 Oh zvv DKV
3 - 13
BCMT '04
ma 27-11-2017 21:00 Oh DHIVO
3 - 6
zvv Amerhal
di 28-11-2017 20:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
8 - 4
MSG / Waterdonken
wo 29-11-2017 19:30 HaB El Salvador
1 - 6
Tennent's
do 30-11-2017 20:00 Ba 4JA!
6 - 8
BKS Unive
wo 13-12-2017 19:30 HaB MSG / Waterdonken
-
zvv Amerhal
wo 13-12-2017 20:30 HaB 4JA!
-
Made - Sicom
do 14-12-2017 21:30 Ma El Salvador
-
DHIVO
do 14-12-2017 22:00 Ba BKS Unive
-
zvv DKV
vr 15-12-2017 21:30 Tet Futsalteam Empire Sportswear
-
BKS Unive
ma 8-1-2018 21:00 Oh BCMT '04
-
4JA!
wo 10-1-2018 19:30 HaB Tennent's
-
DHIVO
wo 10-1-2018 20:30 HaB MSG / Waterdonken
-
El Salvador
do 11-1-2018 20:00 Ba zvv Amerhal
-
BKS Unive
do 11-1-2018 21:00 Ba Made - Sicom
-
Futsalteam Empire Sportswear
ma 15-1-2018 20:00 Oh zvv DKV
-
DHIVO
ma 15-1-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Made - Sicom
ma 15-1-2018 21:30 Tet BCMT '04
-
Futsalteam Empire Sportswear
ma 15-1-2018 22:30 Ma BKS Unive
-
El Salvador
di 16-1-2018 21:00 Wb Tennent's
-
MSG / Waterdonken
do 18-1-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
BCMT '04
do 18-1-2018 22:30 Ma zvv DKV
-
4JA!
ma 22-1-2018 20:00 Oh DHIVO
-
Made - Sicom
ma 22-1-2018 21:30 Tet Tennent's
-
BKS Unive
di 23-1-2018 19:00 Ba 4JA!
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 25-1-2018 21:30 Ma Made - Sicom
-
El Salvador
do 25-1-2018 22:30 Ma BKS Unive
-
DHIVO
ma 29-1-2018 19:30 Tet BCMT '04
-
El Salvador
ma 29-1-2018 20:30 Tet MSG / Waterdonken
-
zvv DKV
di 30-1-2018 20:00 Ba Tennent's
-
Made - Sicom
do 1-2-2018 20:00 Ba BKS Unive
-
MSG / Waterdonken
ma 5-2-2018 20:30 Tet MSG / Waterdonken
-
BCMT '04
do 8-2-2018 21:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
-
zvv DKV
do 8-2-2018 22:00 Ba 4JA!
-
zvv Amerhal
do 15-2-2018 21:30 Ma BCMT '04
-
Tennent's
do 15-2-2018 22:30 Ma MSG / Waterdonken
-
DHIVO
di 20-2-2018 21:00 Wb DHIVO
-
BCMT '04
di 20-2-2018 22:00 Wb zvv DKV
-
BKS Unive
wo 21-2-2018 20:30 HaB El Salvador
-
4JA!
do 22-2-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 22-2-2018 22:30 Ma Made - Sicom
-
MSG / Waterdonken
wo 28-2-2018 19:30 HaB El Salvador
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 1-3-2018 20:00 Ba Tennent's
-
4JA!
do 1-3-2018 21:30 Ma Made - Sicom
-
BKS Unive
do 1-3-2018 22:30 Ma zvv Amerhal
-
zvv DKV
ma 5-3-2018 20:00 KMA BCMT '04
-
BKS Unive
ma 5-3-2018 20:00 Oh zvv DKV
-
Made - Sicom
di 6-3-2018 22:00 Wb Futsalteam Empire Sportswear
-
Tennent's
wo 7-3-2018 19:30 HaB El Salvador
-
zvv Amerhal
do 8-3-2018 20:00 Ba BCMT '04
-
Made - Sicom
do 8-3-2018 21:00 Ba 4JA!
-
DHIVO
ma 12-3-2018 20:00 Oh zvv DKV
-
El Salvador
di 13-3-2018 19:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
-
DHIVO
di 13-3-2018 20:00 Ba Tennent's
-
zvv Amerhal
do 15-3-2018 20:00 Ba 4JA!
-
MSG / Waterdonken
wo 21-3-2018 20:30 HaB BKS Unive
-
4JA!
do 22-3-2018 20:00 Ba Tennent's
-
El Salvador
do 22-3-2018 21:00 Ba MSG / Waterdonken
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 22-3-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
DHIVO
do 22-3-2018 22:30 Ma BCMT '04
-
zvv DKV
ma 26-3-2018 21:30 Ma Made - Sicom
-
4JA!
ma 26-3-2018 21:30 Tet DHIVO
-
El Salvador
ma 26-3-2018 22:30 Ma BKS Unive
-
Futsalteam Empire Sportswear
di 27-3-2018 21:00 Wb zvv Amerhal
-
MSG / Waterdonken
di 27-3-2018 22:00 Wb zvv DKV
-
Tennent's
di 3-4-2018 20:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
-
Made - Sicom
do 5-4-2018 20:00 Ba El Salvador
-
MSG / Waterdonken
do 5-4-2018 21:00 Ba DHIVO
-
Tennent's
do 5-4-2018 22:30 Ma BKS Unive
-
zvv Amerhal
ma 9-4-2018 19:30 Tet 4JA!
-
BCMT '04
do 12-4-2018 22:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
-
BCMT '04
do 12-4-2018 22:30 Ma Made - Sicom
-
zvv Amerhal
ma 16-4-2018 20:00 KMA El Salvador
-
BKS Unive
ma 16-4-2018 20:00 Oh DHIVO
-
zvv DKV
ma 16-4-2018 20:30 Tet MSG / Waterdonken
-
Tennent's

Copyright 2011 2e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.