Programma - 2e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 2e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
di 6-10-2020 22:00 Wb Tennent's
-
Zimmer Biomet
wo 7-10-2020 19:30 HaB Futsalteam Empire Sportswear
-
Kuun & Friends
do 8-10-2020 20:00 Ba Lavendi
-
Campanini
do 8-10-2020 22:00 Ba z.v.v. Selinos
-
zvv Amerhal
vr 9-10-2020 21:30 Ulv zvv Zegers Makelaardij
-
DHIVO
ma 12-10-2020 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Tennent's
di 13-10-2020 19:00 Ba Campanini
-
Futsalteam Empire Sportswear
di 13-10-2020 20:00 Ba Zimmer Biomet
-
Lavendi
do 15-10-2020 20:00 Ba DHIVO
-
z.v.v. Selinos
di 27-10-2020 22:00 Wb Tennent's
-
DHIVO
wo 28-10-2020 21:30 Rijs Futsalteam Empire Sportswear
-
Zimmer Biomet
do 29-10-2020 21:00 Ba Lavendi
-
zvv Amerhal
vr 30-10-2020 19:30 Bsp Campanini
-
Kuun & Friends
vr 30-10-2020 21:30 Ulv z.v.v. Selinos
-
zvv Zegers Makelaardij
di 3-11-2020 22:00 Wb DHIVO
-
Lavendi
wo 4-11-2020 19:30 Rijs zvv Zegers Makelaardij
-
Tennent's
do 5-11-2020 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Futsalteam Empire Sportswear
vr 6-11-2020 20:30 Bsp Zimmer Biomet
-
Campanini
vr 6-11-2020 20:30 Ulv Kuun & Friends
-
z.v.v. Selinos
ma 9-11-2020 20:00 Oh Zimmer Biomet
-
Kuun & Friends
di 10-11-2020 20:00 Ba Campanini
-
zvv Amerhal
wo 11-11-2020 19:30 Rijs Lavendi
-
zvv Zegers Makelaardij
wo 11-11-2020 21:30 HaB Tennent's
-
z.v.v. Selinos
do 12-11-2020 22:00 Ba Futsalteam Empire Sportswear
-
DHIVO
ma 16-11-2020 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Zimmer Biomet
di 17-11-2020 21:00 Wb Kuun & Friends
-
Tennent's
di 17-11-2020 22:00 Wb DHIVO
-
Campanini
wo 18-11-2020 19:30 Rijs zvv Zegers Makelaardij
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 19-11-2020 21:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Lavendi
ma 23-11-2020 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Kuun & Friends
wo 25-11-2020 20:30 Rijs Campanini
-
zvv Zegers Makelaardij
wo 25-11-2020 21:30 Rijs Futsalteam Empire Sportswear
-
z.v.v. Selinos
do 26-11-2020 21:30 Ma Zimmer Biomet
-
DHIVO
do 26-11-2020 22:00 Ba Lavendi
-
Tennent's
ma 7-12-2020 20:00 Oh DHIVO
-
zvv Amerhal
do 10-12-2020 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Campanini
do 10-12-2020 22:30 Ma Lavendi
-
Kuun & Friends
di 15-12-2020 21:00 Wb Tennent's
-
Futsalteam Empire Sportswear
wo 16-12-2020 20:30 HaB zvv Zegers Makelaardij
-
Zimmer Biomet
ma 4-1-2021 21:00 Oh Futsalteam Empire Sportswear
-
Lavendi
do 7-1-2021 20:00 Ba Campanini
-
Tennent's
do 7-1-2021 21:00 Ba Zimmer Biomet
-
z.v.v. Selinos
ma 11-1-2021 21:00 Oh DHIVO
-
zvv Zegers Makelaardij
wo 13-1-2021 20:30 HaB Zimmer Biomet
-
Tennent's
do 14-1-2021 21:30 Ma Kuun & Friends
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 14-1-2021 22:30 Ma zvv Amerhal
-
z.v.v. Selinos
vr 15-1-2021 22:00 Oh Campanini
-
Lavendi
di 19-1-2021 19:00 Ba Lavendi
-
Zimmer Biomet
di 19-1-2021 22:00 Wb Tennent's
-
zvv Amerhal
do 21-1-2021 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
DHIVO
do 21-1-2021 21:00 Ba zvv Zegers Makelaardij
-
Kuun & Friends
do 21-1-2021 21:30 Ma Futsalteam Empire Sportswear
-
Campanini
ma 25-1-2021 21:00 Oh Zimmer Biomet
-
Futsalteam Empire Sportswear
wo 27-1-2021 20:30 HaB zvv Zegers Makelaardij
-
z.v.v. Selinos
do 28-1-2021 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Lavendi
vr 29-1-2021 21:00 Oh Kuun & Friends
-
Campanini
ma 1-2-2021 21:30 Ma Futsalteam Empire Sportswear
-
zvv Amerhal
di 2-2-2021 19:00 Ba Lavendi
-
DHIVO
di 2-2-2021 20:00 Ba Tennent's
-
zvv Zegers Makelaardij
wo 3-2-2021 20:30 HaB z.v.v. Selinos
-
Kuun & Friends
vr 5-2-2021 19:30 Ulv Campanini
-
Zimmer Biomet
ma 22-2-2021 21:00 Oh DHIVO
-
Futsalteam Empire Sportswear
ma 22-2-2021 22:30 Ma zvv Amerhal
-
Campanini
wo 24-2-2021 20:30 HaB z.v.v. Selinos
-
Tennent's
wo 24-2-2021 21:30 HaB zvv Zegers Makelaardij
-
Lavendi
vr 26-2-2021 19:30 Ulv Kuun & Friends
-
Zimmer Biomet
di 2-3-2021 22:00 Wb Tennent's
-
Kuun & Friends
wo 3-3-2021 19:30 HaB Lavendi
-
z.v.v. Selinos
wo 3-3-2021 19:30 Rijs Futsalteam Empire Sportswear
-
zvv Zegers Makelaardij
wo 3-3-2021 20:30 Rijs Zimmer Biomet
-
zvv Amerhal
vr 5-3-2021 20:00 Oh Campanini
-
DHIVO
ma 8-3-2021 21:30 Ma Kuun & Friends
-
zvv Amerhal
di 9-3-2021 21:00 Wb Tennent's
-
Lavendi
wo 10-3-2021 19:30 Rijs z.v.v. Selinos
-
Futsalteam Empire Sportswear
do 11-3-2021 21:00 Ba DHIVO
-
Zimmer Biomet
vr 12-3-2021 19:30 Ulv zvv Zegers Makelaardij
-
Campanini
wo 17-3-2021 19:30 Rijs Futsalteam Empire Sportswear
-
Tennent's
wo 17-3-2021 20:30 HaB Campanini
-
z.v.v. Selinos
wo 17-3-2021 20:30 Rijs Zimmer Biomet
-
zvv Zegers Makelaardij
do 18-3-2021 21:00 Ba Kuun & Friends
-
Lavendi
do 18-3-2021 21:30 Ma zvv Amerhal
-
DHIVO
ma 22-3-2021 21:00 Oh DHIVO
-
Kuun & Friends
wo 24-3-2021 19:30 HaB Lavendi
-
Futsalteam Empire Sportswear
wo 24-3-2021 21:30 HaB zvv Zegers Makelaardij
-
zvv Amerhal
do 25-3-2021 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Zimmer Biomet
do 25-3-2021 22:00 Ba Tennent's
-
Campanini
ma 29-3-2021 22:00 Oh Kuun & Friends
-
DHIVO
do 1-4-2021 21:30 Ma zvv Amerhal
-
zvv Zegers Makelaardij
vr 9-4-2021 20:30 Ulv Kuun & Friends
-
zvv Zegers Makelaardij
ma 12-4-2021 22:00 Oh DHIVO
-
Tennent's

Copyright 2011 2e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.