Programma - 2e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 2e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 3-10-2022 21:00 Oh DHIVO
1 - 4
ESJ Financial Engineering
di 4-10-2022 21:00 Wb Lavendi
4 - 12
Pannachenko
wo 5-10-2022 22:00 Rijs Kuun & Friends
2 - 4
PZV
do 6-10-2022 22:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
4 - 6
PT JoJo
vr 7-10-2022 19:30 Bsp zvv Kalsdonk
5 - 0
Livingstone
vr 7-10-2022 20:30 Bsp Eversdijk
7 - 8
FCLT Breda
ma 10-10-2022 20:00 Oh Pannachenko
9 - 3
Kuun & Friends
di 11-10-2022 19:00 Ba Livingstone
7 - 1
DHIVO
di 11-10-2022 20:00 Ba FCLT Breda
4 - 7
Lavendi
wo 12-10-2022 22:00 Rijs ESJ Financial Engineering
4 - 3
zvv Expres-Boys Breda
do 13-10-2022 22:00 Ba PZV
5 - 8
zvv Kalsdonk
vr 14-10-2022 20:30 Ulv PT JoJo
6 - 6
Eversdijk
di 18-10-2022 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
7 - 3
Livingstone
di 18-10-2022 20:00 Ba FCLT Breda
10 - 2
Pannachenko
di 18-10-2022 22:00 Wb Lavendi
5 - 6
PT JoJo
wo 19-10-2022 20:30 HaB DHIVO
4 - 11
PZV
do 20-10-2022 22:00 Ba Eversdijk
5 - 3
ESJ Financial Engineering
di 1-11-2022 20:00 Ba Pannachenko
1 - 11
zvv Kalsdonk
do 3-11-2022 21:00 Ba PZV
6 - 8
zvv Expres-Boys Breda
do 3-11-2022 22:00 Ba Kuun & Friends
7 - 5
DHIVO
vr 4-11-2022 19:30 Bsp PT JoJo
14 - 2
FCLT Breda
vr 4-11-2022 19:30 Ulv Livingstone
5 - 0
Eversdijk
vr 4-11-2022 21:00 Oh ESJ Financial Engineering
2 - 2
Lavendi
ma 7-11-2022 21:00 Oh DHIVO
6 - 9
zvv Kalsdonk
di 8-11-2022 19:00 Ba Lavendi
7 - 9
Livingstone
wo 9-11-2022 19:30 HaB zvv Expres-Boys Breda
7 - 1
Kuun & Friends
do 10-11-2022 21:00 Ba FCLT Breda
3 - 5
ESJ Financial Engineering
vr 11-11-2022 20:30 Bsp PT JoJo
4 - 4
Pannachenko
vr 11-11-2022 21:30 Ulv Eversdijk
2 - 12
PZV
do 17-11-2022 21:00 Ma Pannachenko
6 - 8
DHIVO
vr 18-11-2022 20:30 Bsp ESJ Financial Engineering
2 - 4
PT JoJo
vr 18-11-2022 20:30 Ulv Kuun & Friends
6 - 3
Eversdijk
ma 21-11-2022 21:00 Oh Lavendi
0 - 5
Kuun & Friends
di 22-11-2022 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
10 - 4
DHIVO
wo 23-11-2022 19:30 HaB PT JoJo
14 - 4
Livingstone
wo 23-11-2022 20:00 Rijs ESJ Financial Engineering
2 - 3
Pannachenko
do 24-11-2022 21:00 Ba FCLT Breda
3 - 2
PZV
vr 25-11-2022 20:30 Ulv Eversdijk
2 - 5
zvv Kalsdonk
di 29-11-2022 22:00 Wb PZV
-
PT JoJo
wo 30-11-2022 19:30 HaB Livingstone
-
ESJ Financial Engineering
wo 30-11-2022 20:30 HaB zvv Kalsdonk
-
Lavendi
wo 30-11-2022 22:00 Rijs Pannachenko
-
zvv Expres-Boys Breda
do 1-12-2022 22:00 Ma DHIVO
-
Eversdijk
vr 2-12-2022 21:00 Oh Kuun & Friends
-
FCLT Breda
di 6-12-2022 22:00 Wb Lavendi
-
DHIVO
do 8-12-2022 20:00 Rijs Livingstone
-
Pannachenko
do 8-12-2022 21:00 Ba Eversdijk
-
zvv Expres-Boys Breda
do 8-12-2022 22:00 Rijs FCLT Breda
-
zvv Kalsdonk
vr 9-12-2022 20:30 Bsp PT JoJo
-
Kuun & Friends
di 13-12-2022 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
Lavendi
di 13-12-2022 22:00 Wb DHIVO
-
FCLT Breda
wo 14-12-2022 19:30 HaB Kuun & Friends
-
ESJ Financial Engineering
do 15-12-2022 21:00 Rijs Eversdijk
-
Pannachenko
vr 16-12-2022 19:30 Bsp PZV
-
Livingstone
vr 16-12-2022 20:30 Bsp zvv Kalsdonk
-
PT JoJo
ma 9-1-2023 22:00 Oh Pannachenko
-
PZV
wo 11-1-2023 19:30 HaB Livingstone
-
Kuun & Friends
do 12-1-2023 21:00 Ba FCLT Breda
-
zvv Expres-Boys Breda
do 12-1-2023 22:00 Ba Lavendi
-
Eversdijk
vr 13-1-2023 20:30 Bsp PT JoJo
-
DHIVO
vr 13-1-2023 22:00 Oh ESJ Financial Engineering
-
zvv Kalsdonk
ma 16-1-2023 21:00 Oh ESJ Financial Engineering
-
DHIVO
di 17-1-2023 21:00 Wb Pannachenko
-
Lavendi
do 19-1-2023 21:00 Ba PZV
-
Kuun & Friends
do 19-1-2023 22:00 Ma PT JoJo
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 20-1-2023 19:30 Bsp Livingstone
-
zvv Kalsdonk
vr 20-1-2023 20:30 Bsp FCLT Breda
-
Eversdijk
di 24-1-2023 19:00 Ba DHIVO
-
Livingstone
di 24-1-2023 20:00 Ba Lavendi
-
FCLT Breda
do 26-1-2023 20:00 Rijs Kuun & Friends
-
Pannachenko
do 26-1-2023 21:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
ESJ Financial Engineering
do 26-1-2023 22:00 Ba zvv Kalsdonk
-
PZV
vr 27-1-2023 22:00 Oh Eversdijk
-
PT JoJo
di 31-1-2023 19:00 Ba Livingstone
-
zvv Expres-Boys Breda
di 31-1-2023 20:00 Ba Pannachenko
-
FCLT Breda
di 31-1-2023 22:00 Wb PT JoJo
-
Lavendi
wo 1-2-2023 20:30 HaB PZV
-
DHIVO
do 2-2-2023 22:00 Ba Kuun & Friends
-
zvv Kalsdonk
vr 3-2-2023 21:00 Oh ESJ Financial Engineering
-
Eversdijk
ma 6-2-2023 21:00 Oh Lavendi
-
ESJ Financial Engineering
di 7-2-2023 20:00 Ba zvv Kalsdonk
-
Pannachenko
do 9-2-2023 21:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
PZV
do 9-2-2023 22:00 Ba DHIVO
-
Kuun & Friends
vr 10-2-2023 19:30 Bsp FCLT Breda
-
PT JoJo
vr 10-2-2023 19:30 Ulv Eversdijk
-
Livingstone
di 14-2-2023 19:00 Ba Kuun & Friends
-
Livingstone
wo 15-2-2023 20:30 HaB ESJ Financial Engineering
-
PZV
do 16-2-2023 21:00 Rijs zvv Expres-Boys Breda
-
Pannachenko
ma 27-2-2023 20:00 Oh Kuun & Friends
-
zvv Expres-Boys Breda
ma 27-2-2023 21:00 Oh zvv Kalsdonk
-
DHIVO
di 28-2-2023 19:00 Ba Livingstone
-
Lavendi
wo 1-3-2023 19:30 HaB ESJ Financial Engineering
-
FCLT Breda
wo 1-3-2023 21:00 Rijs Pannachenko
-
PT JoJo
wo 1-3-2023 22:00 Rijs zvv Kalsdonk
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 3-3-2023 21:30 Ulv PZV
-
Eversdijk
di 7-3-2023 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
zvv Kalsdonk
do 9-3-2023 20:00 Ba FCLT Breda
-
Livingstone
do 9-3-2023 21:00 Ma Lavendi
-
PZV
do 9-3-2023 22:00 Ba DHIVO
-
Pannachenko
vr 10-3-2023 20:00 Oh PT JoJo
-
ESJ Financial Engineering
vr 10-3-2023 20:30 Ulv Eversdijk
-
Kuun & Friends
ma 13-3-2023 21:00 Oh Kuun & Friends
-
Lavendi
ma 13-3-2023 22:00 Oh Pannachenko
-
ESJ Financial Engineering
di 14-3-2023 20:00 Ba DHIVO
-
zvv Expres-Boys Breda
wo 15-3-2023 19:30 HaB Livingstone
-
PT JoJo
wo 15-3-2023 21:30 HaB PZV
-
Lavendi
do 16-3-2023 21:00 Ba PZV
-
FCLT Breda
vr 17-3-2023 21:30 Ulv zvv Kalsdonk
-
Eversdijk
di 21-3-2023 21:00 Wb zvv Kalsdonk
-
Kuun & Friends
do 23-3-2023 21:00 Ma FCLT Breda
-
Kuun & Friends
vr 24-3-2023 19:30 Bsp ESJ Financial Engineering
-
Livingstone
vr 24-3-2023 20:30 Bsp PT JoJo
-
PZV
ma 27-3-2023 21:00 Oh DHIVO
-
Lavendi
wo 29-3-2023 20:00 Rijs zvv Expres-Boys Breda
-
Eversdijk
do 30-3-2023 20:00 Ba Pannachenko
-
Livingstone
do 30-3-2023 21:00 Ma Kuun & Friends
-
PT JoJo
do 30-3-2023 22:00 Ba zvv Kalsdonk
-
FCLT Breda
vr 31-3-2023 20:30 Ulv PZV
-
ESJ Financial Engineering
di 4-4-2023 20:00 Ba Lavendi
-
zvv Expres-Boys Breda
di 4-4-2023 21:00 Wb FCLT Breda
-
DHIVO
di 4-4-2023 22:00 Wb ESJ Financial Engineering
-
Kuun & Friends
wo 5-4-2023 19:30 HaB Livingstone
-
PZV
do 6-4-2023 20:00 Ba PT JoJo
-
zvv Kalsdonk
do 6-4-2023 21:00 Rijs Pannachenko
-
Eversdijk
di 11-4-2023 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
FCLT Breda
di 11-4-2023 22:00 Wb PZV
-
Pannachenko
do 13-4-2023 20:00 Ba DHIVO
-
PT JoJo
do 13-4-2023 22:00 Ba Eversdijk
-
Lavendi
vr 14-4-2023 20:30 Bsp zvv Kalsdonk
-
ESJ Financial Engineering
ma 17-4-2023 20:00 Oh Eversdijk
-
DHIVO
ma 17-4-2023 21:00 Oh Lavendi
-
zvv Kalsdonk
di 18-4-2023 19:00 Ba Livingstone
-
FCLT Breda

Copyright 2011 2e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.