Programma - 2e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 2e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 7-10-2019 20:00 Oh BCMT '04
7 - 8
Breda United
ma 7-10-2019 22:30 Ma zvv De Praktijck
1 - 8
Breda Rangers
wo 9-10-2019 20:30 HaB I-FOQUS
8 - 10
Campanini
do 10-10-2019 20:00 Ba z.v.v. Selinos
1 - 6
Tennent's
di 22-10-2019 21:00 Wb Tennent's
9 - 6
BCMT '04
vr 25-10-2019 19:30 Bsp Campanini
8 - 1
z.v.v. Selinos
vr 25-10-2019 20:30 Bsp Breda United
4 - 4
zvv De Praktijck
vr 25-10-2019 21:30 Ulv Breda Rangers
2 - 6
De Paskaemer / Wilmo schoenen
ma 28-10-2019 21:00 Oh zvv De Praktijck
1 - 9
Tennent's
ma 28-10-2019 22:30 Ma De Paskaemer / Wilmo schoenen
2 - 6
Breda United
di 29-10-2019 19:00 Ba BCMT '04
1 - 12
Campanini
vr 1-11-2019 20:30 Bsp z.v.v. Selinos
7 - 8
I-FOQUS
ma 4-11-2019 22:30 Ma Tennent's
6 - 6
De Paskaemer / Wilmo schoenen
do 7-11-2019 21:00 Ba I-FOQUS
8 - 10
BCMT '04
vr 8-11-2019 19:30 Bsp Breda United
8 - 4
Breda Rangers
vr 8-11-2019 19:30 Ulv Campanini
4 - 6
zvv De Praktijck
ma 11-11-2019 22:30 Ma BCMT '04
5 - 3
z.v.v. Selinos
di 12-11-2019 20:00 Ba Breda Rangers
15 - 6
Tennent's
di 12-11-2019 22:00 Wb De Paskaemer / Wilmo schoenen
9 - 6
Campanini
vr 15-11-2019 21:00 Oh zvv De Praktijck
6 - 3
I-FOQUS
di 19-11-2019 19:00 Ba I-FOQUS
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
di 19-11-2019 22:00 Wb Tennent's
7 - 6
Breda United
wo 20-11-2019 20:30 HaB z.v.v. Selinos
-
zvv De Praktijck
vr 22-11-2019 20:30 Ulv Campanini
-
Breda Rangers
ma 25-11-2019 20:00 Oh De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
z.v.v. Selinos
do 28-11-2019 21:00 Ba zvv De Praktijck
-
BCMT '04
vr 29-11-2019 19:30 Ulv Breda Rangers
-
I-FOQUS
vr 29-11-2019 20:00 Oh Breda United
-
Campanini
ma 9-12-2019 21:30 Ma Tennent's
-
I-FOQUS
di 10-12-2019 19:00 Ba Breda Rangers
-
BCMT '04
do 12-12-2019 21:30 Ma De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
zvv De Praktijck
vr 13-12-2019 20:30 Bsp Breda United
-
z.v.v. Selinos
ma 6-1-2020 21:30 Ma Tennent's
-
z.v.v. Selinos
di 7-1-2020 22:00 Wb Breda United
-
BCMT '04
do 9-1-2020 21:30 Ma Breda Rangers
-
zvv De Praktijck
vr 10-1-2020 22:00 Oh Campanini
-
I-FOQUS
ma 13-1-2020 22:30 Ma BCMT '04
-
Tennent's
wo 15-1-2020 20:30 HaB De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
Breda Rangers
do 16-1-2020 22:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Campanini
vr 17-1-2020 20:00 Oh zvv De Praktijck
-
Breda United
ma 20-1-2020 21:30 Ma Tennent's
-
zvv De Praktijck
di 21-1-2020 19:00 Ba Campanini
-
BCMT '04
di 21-1-2020 20:00 Ba Breda United
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
do 23-1-2020 20:00 Ba I-FOQUS
-
z.v.v. Selinos
ma 27-1-2020 21:00 Oh De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
Tennent's
do 30-1-2020 22:00 Ba BCMT '04
-
I-FOQUS
do 30-1-2020 22:30 Ma zvv De Praktijck
-
Campanini
vr 31-1-2020 19:30 Bsp Breda Rangers
-
Breda United
di 4-2-2020 19:00 Ba I-FOQUS
-
zvv De Praktijck
di 4-2-2020 22:00 Wb Tennent's
-
Breda Rangers
wo 5-2-2020 20:30 HaB z.v.v. Selinos
-
BCMT '04
vr 7-2-2020 20:30 Bsp Campanini
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
ma 10-2-2020 22:30 Ma I-FOQUS
-
Breda United
wo 12-2-2020 21:30 HaB z.v.v. Selinos
-
Breda Rangers
do 13-2-2020 21:30 Ma Campanini
-
Tennent's
vr 14-2-2020 20:00 Oh BCMT '04
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
ma 17-2-2020 21:30 Ma zvv De Praktijck
-
z.v.v. Selinos
ma 17-2-2020 22:30 Ma De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
I-FOQUS
di 18-2-2020 22:00 Wb Breda Rangers
-
Campanini
do 20-2-2020 22:30 Ma Breda United
-
Tennent's
ma 2-3-2020 20:00 Oh z.v.v. Selinos
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
di 3-3-2020 19:00 Ba BCMT '04
-
zvv De Praktijck
wo 4-3-2020 21:30 HaB I-FOQUS
-
Breda Rangers
vr 6-3-2020 20:00 Oh Campanini
-
Breda United
do 12-3-2020 21:00 Ba Breda Rangers
-
z.v.v. Selinos
do 12-3-2020 21:30 Ma De Paskaemer / Wilmo schoenen
-
BCMT '04
do 12-3-2020 22:00 Ba Tennent's
-
Campanini
vr 13-3-2020 19:30 Bsp Breda United
-
I-FOQUS
ma 16-3-2020 22:30 Ma z.v.v. Selinos
-
Breda United
di 17-3-2020 19:00 Ba zvv De Praktijck
-
De Paskaemer / Wilmo schoenen
di 17-3-2020 21:00 Wb I-FOQUS
-
Tennent's
do 19-3-2020 21:00 Ba BCMT '04
-
Breda Rangers

Copyright 2011 2e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.