Bekertoernooi

Afdrukken

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Finale

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
vr 20-4-2018 20:00 Tet zvv De Bun
6 - 4
zvv Expres-Boys Breda


Halve Finale

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
do 12-4-2018 21:00 Ba zvv De Bun
8 - 5
Eversdijk
vr 13-4-2018 20:00 BSP zvv Expres-Boys Breda
4 - 2
BKS Unive


Kwart Finale

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
vr 9-3-2018 21:00 BSP zvv De Bun
12 - 4
van Beek Infra Groep
wo 28-3-2018 19:30 HaB BKS Unive
9 - 5
zv De Zware Jongens
wo 28-3-2018 20:30 HaB Eversdijk
8 - 6
P de Laat Bouw&Aanneming
do 29-3-2018 22:30 Ma zvv Expres-Boys Breda
3 - 2
zvv Miller Time



3e Ronde

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
vr 16-2-2018 20:00 BSP zvv Miller Time
11 - 4
BCMT '04
vr 16-2-2018 21:00 BSP Eversdijk
4 - 3
zvv De Ganzerik
vr 16-2-2018 22:00 BSP z.v.v. Selinos
2 - 11
BKS Unive
vr 16-2-2018 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
9 - 4
El Salvador
vr 16-2-2018 21:00 Oh De Veste
4 - 5
zv De Zware Jongens
vr 16-2-2018 19:30 Tet ZVH
3 - 4
van Beek Infra Groep
vr 16-2-2018 20:30 Tet zvv De Bun
9 - 3
D.C.S. '74
vr 2-3-2018 21:30 Tet Parkzicht/van Riel
3 - 4
zvv Expres-Boys Breda


2e Ronde

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 18-12-2017 21:30 Ma zvv Amerhal
5 - 10
zv De Zware Jongens
ma 18-12-2017 22:30 Ma Tennent's
2 - 3
De Veste
ma 18-12-2017 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
8 - 2
FC Poco-Poco
ma 18-12-2017 21:00 Oh BKS Unive
10 - 6
4JA!
ma 18-12-2017 22:00 Oh Pannachenko
3 - 5
El Salvador
ma 18-12-2017 19:30 Tet Shikeda 2.0
2 - 9
van Beek Infra Groep
ma 18-12-2017 20:30 Tet ZVH
5 - 0
FC Tranquilo
ma 18-12-2017 21:30 Tet Eversdijk
13 - 4
SK MERDINA
di 19-12-2017 19:00 Ba Brabants Genootschap
2 - 16
zvv Miller Time
di 19-12-2017 20:00 Ba zvv DKV
3 - 5
Parkzicht/van Riel
di 19-12-2017 21:00 Wb zvv De Praktijck
3 - 5
z.v.v. Selinos
di 19-12-2017 22:00 Wb BCMT '04
6 - 5
Campanini
wo 20-12-2017 19:30 HaB Livingstone
3 - 4
zvv Expres-Boys Breda
wo 20-12-2017 20:30 HaB zvv De Ganzerik
3 - 1
Made - Sicom
wo 31-1-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
7 - 9
D.C.S. '74
vr 2-2-2018 20:00 BSP zvv De Bun
5 - 0
Zooitje Ongeregeld


1e Ronde

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 25-9-2017 20:00 KMA Computaria.nl
7 - 8
Velocitas K.M.A.
ma 25-9-2017 21:00 KMA Campanini
11 - 4
PT JoJo
ma 25-9-2017 21:30 Ma Timmers Glas
1 - 10
El Salvador
ma 25-9-2017 22:30 Ma BCMT '04
4 - 3
Futsalteam Empire Sportswear
ma 25-9-2017 20:00 Oh Profix IT Solutions
5 - 8
De Veste
ma 25-9-2017 21:00 Oh DHIVO
4 - 7
Pannachenko
ma 25-9-2017 22:00 Oh SK MERDINA
5 - 13
zvv Miller Time
ma 25-9-2017 19:30 Tet Eversdijk
9 - 5
van Dorst - Strafwerk
ma 25-9-2017 20:30 Tet van Beek Infra Groep
8 - 2
Wsst Hill United
ma 25-9-2017 21:30 Tet Martens Bestratingen
4 - 7
zvv De Bun
di 26-9-2017 19:00 Ba Westphal kunstof kozijnen
0 - 5
Brabants Genootschap
di 26-9-2017 20:00 Ba z.v.v. Selinos
9 - 8
Fagro Consultancy
di 26-9-2017 21:00 Wb zvv Zegers Makelaardij
5 - 12
zvv DKV
di 26-9-2017 22:00 Wb zvv Anra
1 - 6
zvv De Praktijck
wo 27-9-2017 19:30 HaB Livingstone
2 - 6
zvv Amerhal
wo 27-9-2017 20:30 HaB zvv De Ganzerik
4 - 3
D.C.S. '74
do 28-9-2017 20:00 Ba Tennent's
5 - 0
G.N.O.
do 28-9-2017 21:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
6 - 0
Autobedrijf Kulek
do 28-9-2017 22:00 Ba Parkzicht/van Riel
7 - 1
I-FOQUS
do 28-9-2017 21:30 Ma FC Tranquilo
10 - 4
z.v.v. De Schout
do 28-9-2017 22:30 Ma MSG / Waterdonken
0 - 5
4JA!
vr 29-9-2017 20:00 BSP Breda Rangers
7 - 9
FC Poco-Poco
vr 29-9-2017 21:00 BSP zvv T.O.V.
3 - 6
Shikeda 2.0
vr 29-9-2017 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
4 - 3
JENS Visuals
vr 29-9-2017 21:00 Oh zv De Zware Jongens
2 - 8
Made - Sicom
vr 29-9-2017 20:30 Tet Southern Pearl Rovers
7 - 9
Zooitje Ongeregeld
vr 29-9-2017 21:30 Tet BKS Unive
13 - 6
M. van Schaik Schilderwerken

Copyright 2011 Beker - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.