Bekertoernooi

Afdrukken






Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


2e Ronde

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 18-12-2017 20:00 KMA zvv De Bun
-
Zooitje Ongeregeld
ma 18-12-2017 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
D.C.S. '74
ma 18-12-2017 21:30 Ma zvv Amerhal
-
zv De Zware Jongens
ma 18-12-2017 22:30 Ma Tennent's
-
De Veste
ma 18-12-2017 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
FC Poco-Poco
ma 18-12-2017 21:00 Oh BKS Unive
-
4JA!
ma 18-12-2017 22:00 Oh Pannachenko
-
El Salvador
ma 18-12-2017 19:30 Tet Shikeda 2.0
-
van Beek Infra Groep
ma 18-12-2017 20:30 Tet ZVH
-
FC Tranquilo
ma 18-12-2017 21:30 Tet Eversdijk
-
SK MERDINA
di 19-12-2017 19:00 Ba Brabants Genootschap
-
zvv Miller Time
di 19-12-2017 20:00 Ba zvv DKV
-
Parkzicht/van Riel
di 19-12-2017 21:00 Wb zvv De Praktijck
-
z.v.v. Selinos
di 19-12-2017 22:00 Wb BCMT '04
-
Campanini
wo 20-12-2017 19:30 HaB Livingstone
-
zvv Expres-Boys Breda
wo 20-12-2017 20:30 HaB zvv De Ganzerik
-
Made - Sicom


1e Ronde

Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 25-9-2017 20:00 KMA Computaria.nl
7 - 8
Velocitas K.M.A.
ma 25-9-2017 21:00 KMA Campanini
11 - 4
PT JoJo
ma 25-9-2017 21:30 Ma Timmers Glas
1 - 10
El Salvador
ma 25-9-2017 22:30 Ma BCMT '04
4 - 3
Futsalteam Empire Sportswear
ma 25-9-2017 20:00 Oh Profix IT Solutions
5 - 8
De Veste
ma 25-9-2017 21:00 Oh DHIVO
4 - 7
Pannachenko
ma 25-9-2017 22:00 Oh SK MERDINA
5 - 13
zvv Miller Time
ma 25-9-2017 19:30 Tet Eversdijk
9 - 5
van Dorst - Strafwerk
ma 25-9-2017 20:30 Tet van Beek Infra Groep
8 - 2
Wsst Hill United
ma 25-9-2017 21:30 Tet Martens Bestratingen
4 - 7
zvv De Bun
di 26-9-2017 19:00 Ba Westphal kunstof kozijnen
0 - 5
Brabants Genootschap
di 26-9-2017 20:00 Ba z.v.v. Selinos
9 - 8
Fagro Consultancy
di 26-9-2017 21:00 Wb zvv Zegers Makelaardij
5 - 12
zvv DKV
di 26-9-2017 22:00 Wb zvv Anra
1 - 6
zvv De Praktijck
wo 27-9-2017 19:30 HaB Livingstone
2 - 6
zvv Amerhal
wo 27-9-2017 20:30 HaB zvv De Ganzerik
4 - 3
D.C.S. '74
do 28-9-2017 20:00 Ba Tennent's
5 - 0
G.N.O.
do 28-9-2017 21:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
6 - 0
Autobedrijf Kulek
do 28-9-2017 22:00 Ba Parkzicht/van Riel
7 - 1
I-FOQUS
do 28-9-2017 21:30 Ma FC Tranquilo
10 - 4
z.v.v. De Schout
do 28-9-2017 22:30 Ma MSG / Waterdonken
0 - 5
4JA!
vr 29-9-2017 20:00 BSP Breda Rangers
7 - 9
FC Poco-Poco
vr 29-9-2017 21:00 BSP zvv T.O.V.
3 - 6
Shikeda 2.0
vr 29-9-2017 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
4 - 3
JENS Visuals
vr 29-9-2017 21:00 Oh zv De Zware Jongens
2 - 8
Made - Sicom
vr 29-9-2017 20:30 Tet Southern Pearl Rovers
7 - 9
Zooitje Ongeregeld
vr 29-9-2017 21:30 Tet BKS Unive
13 - 6
M. van Schaik Schilderwerken

Copyright 2011 Beker - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.