Programma

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in Hoofdklasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 8-10-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
Parkzicht/van Riel
ma 8-10-2018 20:00 Oh JENS brand support
-
D.C.S. '74
ma 8-10-2018 21:00 Oh zvv De Bun
-
zvv De Ganzerik/Altherm
do 11-10-2018 21:00 Ba Eversdijk
-
Martens Bestratingen
di 23-10-2018 22:00 Wb P de Laat Bouw&Aanneming
-
JENS brand support
vr 26-10-2018 19:30 Ulv D.C.S. '74
-
Eversdijk
ma 29-10-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
zvv De Bun
ma 29-10-2018 21:00 Oh Martens Bestratingen
-
Parkzicht/van Riel
do 1-11-2018 21:00 Ba D.C.S. '74
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 2-11-2018 19:30 Ulv Parkzicht/van Riel
-
JENS brand support
vr 2-11-2018 20:30 Ulv zvv De Bun
-
Eversdijk
vr 2-11-2018 21:30 Ulv Martens Bestratingen
-
zvv De Ganzerik/Altherm
ma 5-11-2018 22:00 Oh Eversdijk
-
Velocitas K.M.A.
ma 5-11-2018 22:30 Ma zvv De Bun
-
Parkzicht/van Riel
vr 9-11-2018 19:30 Ulv Martens Bestratingen
-
JENS brand support
vr 9-11-2018 20:30 Ulv P de Laat Bouw&Aanneming
-
zvv De Ganzerik/Altherm
ma 12-11-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 12-11-2018 20:00 Oh zvv De Bun
-
JENS brand support
di 13-11-2018 19:00 Ba Parkzicht/van Riel
-
zvv De Ganzerik/Altherm
di 13-11-2018 20:00 Ba Martens Bestratingen
-
D.C.S. '74
vr 16-11-2018 19:30 Ulv zvv De Bun
-
Martens Bestratingen
vr 16-11-2018 20:30 BSP zvv De Ganzerik/Altherm
-
Eversdijk
vr 16-11-2018 21:30 Ulv P de Laat Bouw&Aanneming
-
Parkzicht/van Riel
ma 19-11-2018 20:00 Oh D.C.S. '74
-
Velocitas K.M.A.
ma 26-11-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
Martens Bestratingen
do 29-11-2018 21:30 Ma Eversdijk
-
P de Laat Bouw&Aanneming
do 29-11-2018 22:00 Ba JENS brand support
-
zvv De Ganzerik/Altherm
do 29-11-2018 22:30 Ma Parkzicht/van Riel
-
D.C.S. '74
ma 3-12-2018 21:30 Ma zvv De Bun
-
D.C.S. '74
vr 7-12-2018 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
Martens Bestratingen
vr 7-12-2018 21:00 Oh JENS brand support
-
Eversdijk
ma 10-12-2018 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
JENS brand support
ma 10-12-2018 21:00 Oh zvv De Bun
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 10-12-2018 22:00 Oh Eversdijk
-
Parkzicht/van Riel
wo 12-12-2018 19:30 HaB zvv De Ganzerik/Altherm
-
D.C.S. '74
ma 7-1-2019 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
zvv De Ganzerik/Altherm
do 10-1-2019 22:30 Ma D.C.S. '74
-
Martens Bestratingen
di 15-1-2019 19:00 Ba zvv De Ganzerik/Altherm
-
Parkzicht/van Riel
di 15-1-2019 20:00 Ba P de Laat Bouw&Aanneming
-
Velocitas K.M.A.
vr 18-1-2019 20:00 Oh JENS brand support
-
zvv De Bun
ma 21-1-2019 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
D.C.S. '74
ma 21-1-2019 22:00 Oh Martens Bestratingen
-
zvv De Bun
wo 23-1-2019 19:30 HaB Parkzicht/van Riel
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 25-1-2019 21:30 BSP Eversdijk
-
zvv De Ganzerik/Altherm
vr 25-1-2019 22:00 Oh Parkzicht/van Riel
-
Martens Bestratingen
ma 28-1-2019 20:00 Oh Eversdijk
-
D.C.S. '74
ma 28-1-2019 21:00 Oh zvv De Bun
-
Velocitas K.M.A.
ma 28-1-2019 22:30 Ma JENS brand support
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 1-2-2019 19:30 BSP Parkzicht/van Riel
-
zvv De Bun
vr 1-2-2019 21:00 Oh JENS brand support
-
Martens Bestratingen
vr 1-2-2019 21:30 Ulv zvv De Ganzerik/Altherm
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 4-2-2019 20:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
Eversdijk
ma 11-2-2019 20:00 Oh JENS brand support
-
Velocitas K.M.A.
vr 15-2-2019 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
zvv De Bun
vr 15-2-2019 20:30 BSP Parkzicht/van Riel
-
Eversdijk
vr 15-2-2019 21:00 Oh D.C.S. '74
-
zvv De Ganzerik/Altherm
do 21-2-2019 22:00 Ba zvv De Ganzerik/Altherm
-
zvv De Bun
vr 22-2-2019 20:30 BSP D.C.S. '74
-
JENS brand support
vr 22-2-2019 20:30 Ulv Martens Bestratingen
-
Eversdijk
ma 25-2-2019 20:00 KMA Parkzicht/van Riel
-
Velocitas K.M.A.
ma 25-2-2019 22:30 Ma Eversdijk
-
zvv De Bun
di 12-3-2019 19:00 Ba P de Laat Bouw&Aanneming
-
Eversdijk
di 12-3-2019 20:00 Ba D.C.S. '74
-
Parkzicht/van Riel
wo 13-3-2019 21:30 HaB zvv De Ganzerik/Altherm
-
Martens Bestratingen
vr 15-3-2019 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
D.C.S. '74
vr 15-3-2019 21:00 Oh JENS brand support
-
Parkzicht/van Riel
ma 18-3-2019 20:00 Oh Martens Bestratingen
-
Velocitas K.M.A.
wo 20-3-2019 19:30 HaB zvv De Ganzerik/Altherm
-
JENS brand support
do 21-3-2019 21:30 Ma Martens Bestratingen
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 22-3-2019 21:00 Oh D.C.S. '74
-
zvv De Bun
vr 22-3-2019 21:30 BSP Eversdijk
-
JENS brand support
wo 27-3-2019 20:30 HaB zvv De Ganzerik/Altherm
-
Velocitas K.M.A.

Copyright 2011 Programma - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.