Programma - 1e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 1e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
di 9-10-2018 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Pannachenko
di 9-10-2018 21:00 Wb Fagro Consultancy
-
zvv Geel-Zwart Breda
wo 10-10-2018 20:30 HaB zvv Expres-Boys Breda
-
CoinCalendar.cc
do 11-10-2018 20:00 Ba Profix IT Solutions
-
PT JoJo
do 11-10-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Autobedrijf Kulek
ma 22-10-2018 22:00 Oh CoinCalendar.cc
-
Fagro Consultancy
di 23-10-2018 20:00 Ba zvv Geel-Zwart Breda
-
z.v.v. Selinos
do 25-10-2018 20:00 Ba Profix IT Solutions
-
Pannachenko
do 25-10-2018 21:30 Ma Autobedrijf Kulek
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 26-10-2018 19:30 BSP PT JoJo
-
zvv Amerhal
ma 29-10-2018 22:30 Ma Profix IT Solutions
-
CoinCalendar.cc
di 30-10-2018 19:00 Ba PT JoJo
-
Pannachenko
di 30-10-2018 22:00 Wb zvv Expres-Boys Breda
-
Fagro Consultancy
do 1-11-2018 22:00 Ba zvv Amerhal
-
z.v.v. Selinos
ma 5-11-2018 21:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
zvv Geel-Zwart Breda
di 6-11-2018 19:00 Ba Fagro Consultancy
-
z.v.v. Selinos
do 8-11-2018 21:00 Ba Profix IT Solutions
-
Autobedrijf Kulek
do 8-11-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
zvv Geel-Zwart Breda
vr 9-11-2018 19:30 BSP PT JoJo
-
CoinCalendar.cc
vr 9-11-2018 21:30 BSP zvv Expres-Boys Breda
-
Pannachenko
di 13-11-2018 21:00 Wb Fagro Consultancy
-
zvv Amerhal
do 15-11-2018 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
PT JoJo
do 15-11-2018 21:00 Ba Profix IT Solutions
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 16-11-2018 20:00 Oh Pannachenko
-
Autobedrijf Kulek
vr 16-11-2018 21:00 Oh zvv Geel-Zwart Breda
-
CoinCalendar.cc
ma 19-11-2018 21:00 Oh CoinCalendar.cc
-
Autobedrijf Kulek
ma 19-11-2018 21:30 Ma Pannachenko
-
zvv Amerhal
ma 19-11-2018 22:00 Oh zvv Geel-Zwart Breda
-
PT JoJo
di 20-11-2018 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
zvv Expres-Boys Breda
do 22-11-2018 20:00 Ba Profix IT Solutions
-
Fagro Consultancy
do 22-11-2018 22:30 Ma Autobedrijf Kulek
-
PT JoJo
vr 23-11-2018 21:00 Oh CoinCalendar.cc
-
zvv Amerhal
vr 23-11-2018 22:00 Oh zvv Geel-Zwart Breda
-
zvv Expres-Boys Breda
ma 26-11-2018 20:00 Oh Pannachenko
-
Fagro Consultancy
do 29-11-2018 20:00 Ba Profix IT Solutions
-
z.v.v. Selinos
ma 3-12-2018 22:00 Oh CoinCalendar.cc
-
Profix IT Solutions
di 4-12-2018 22:00 Wb Fagro Consultancy
-
Autobedrijf Kulek
do 6-12-2018 21:30 Ma zvv Expres-Boys Breda
-
PT JoJo
do 6-12-2018 22:00 Ba Profix IT Solutions
-
zvv Amerhal
do 6-12-2018 22:30 Ma Pannachenko
-
zvv Geel-Zwart Breda
vr 7-12-2018 22:00 Oh z.v.v. Selinos
-
CoinCalendar.cc
do 13-12-2018 21:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
z.v.v. Selinos
do 13-12-2018 21:30 Ma zvv Amerhal
-
zvv Expres-Boys Breda
do 13-12-2018 22:00 Ba Profix IT Solutions
-
zvv Geel-Zwart Breda
vr 14-12-2018 20:00 Oh CoinCalendar.cc
-
Pannachenko
vr 14-12-2018 20:30 BSP PT JoJo
-
Fagro Consultancy
ma 7-1-2019 22:30 Ma Pannachenko
-
PT JoJo
di 8-1-2019 20:00 Ba zvv Geel-Zwart Breda
-
Autobedrijf Kulek
di 8-1-2019 21:00 Wb Fagro Consultancy
-
zvv Expres-Boys Breda
do 10-1-2019 21:00 Ba z.v.v. Selinos
-
zvv Amerhal
do 17-1-2019 22:30 Ma zvv Amerhal
-
Pannachenko
vr 18-1-2019 22:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
CoinCalendar.cc
ma 21-1-2019 21:30 Ma PT JoJo
-
zvv Geel-Zwart Breda
di 22-1-2019 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
z.v.v. Selinos
di 22-1-2019 21:00 Wb Fagro Consultancy
-
Profix IT Solutions
ma 28-1-2019 22:00 Oh CoinCalendar.cc
-
PT JoJo
di 29-1-2019 19:00 Ba zvv Geel-Zwart Breda
-
zvv Amerhal
di 29-1-2019 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Fagro Consultancy
di 29-1-2019 21:00 Wb Pannachenko
-
zvv Expres-Boys Breda
do 31-1-2019 21:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Profix IT Solutions
vr 1-2-2019 19:30 Ulv zvv Amerhal
-
PT JoJo
vr 1-2-2019 21:30 BSP Fagro Consultancy
-
CoinCalendar.cc
ma 4-2-2019 20:00 Oh zvv Expres-Boys Breda
-
Autobedrijf Kulek
ma 4-2-2019 21:00 Oh Pannachenko
-
Profix IT Solutions
di 5-2-2019 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
zvv Geel-Zwart Breda
ma 11-2-2019 21:00 Oh Pannachenko
-
CoinCalendar.cc
ma 11-2-2019 22:00 Oh zvv Geel-Zwart Breda
-
Profix IT Solutions
ma 11-2-2019 22:30 Ma zvv Expres-Boys Breda
-
zvv Amerhal
di 12-2-2019 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Autobedrijf Kulek
di 12-2-2019 22:00 Wb Fagro Consultancy
-
PT JoJo
do 14-2-2019 22:30 Ma zvv Geel-Zwart Breda
-
Pannachenko
do 21-2-2019 21:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Fagro Consultancy
do 21-2-2019 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Profix IT Solutions
vr 22-2-2019 19:30 BSP PT JoJo
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 22-2-2019 19:30 Ulv CoinCalendar.cc
-
z.v.v. Selinos
ma 11-3-2019 20:00 Oh CoinCalendar.cc
-
zvv Geel-Zwart Breda
ma 11-3-2019 21:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
Pannachenko
do 14-3-2019 21:30 Ma zvv Amerhal
-
Fagro Consultancy
vr 15-3-2019 19:30 BSP PT JoJo
-
z.v.v. Selinos
vr 15-3-2019 20:30 BSP zvv Expres-Boys Breda
-
Profix IT Solutions
ma 18-3-2019 21:00 Oh PT JoJo
-
Autobedrijf Kulek
ma 18-3-2019 21:30 Ma zvv Amerhal
-
CoinCalendar.cc
ma 18-3-2019 22:00 Oh zvv Expres-Boys Breda
-
zvv Geel-Zwart Breda
di 19-3-2019 19:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Profix IT Solutions
di 19-3-2019 21:00 Wb Fagro Consultancy
-
Pannachenko
do 21-3-2019 22:30 Ma PT JoJo
-
Profix IT Solutions
vr 22-3-2019 19:30 BSP Pannachenko
-
z.v.v. Selinos
vr 22-3-2019 19:30 Ulv Autobedrijf Kulek
-
zvv Amerhal
vr 22-3-2019 20:30 BSP zvv Geel-Zwart Breda
-
Fagro Consultancy
vr 22-3-2019 20:30 Ulv CoinCalendar.cc
-
zvv Expres-Boys Breda

Copyright 2011 1e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.