Programma - 1e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 1e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 2-10-2017 20:30 Tet Computaria.nl
3 - 5
zvv Expres-Boys Breda
ma 2-10-2017 21:30 Tet I-FOQUS
3 - 15
van Dorst - Strafwerk
di 3-10-2017 20:00 Ba Fagro Consultancy
4 - 5
z.v.v. Selinos
di 3-10-2017 21:00 Wb SK MERDINA
6 - 7
Velocitas K.M.A.
do 5-10-2017 20:00 Ba Autobedrijf Kulek
8 - 9
zvv Miller Time
ma 9-10-2017 19:30 Tet Profix IT Solutions
5 - 10
Autobedrijf Kulek
ma 9-10-2017 20:30 Tet SK MERDINA
3 - 5
Fagro Consultancy
ma 9-10-2017 21:00 KMA zvv Miller Time
4 - 15
Velocitas K.M.A.
ma 9-10-2017 21:30 Tet I-FOQUS
5 - 4
Computaria.nl
ma 23-10-2017 19:30 Tet van Dorst - Strafwerk
-
z.v.v. Selinos
ma 23-10-2017 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
Fagro Consultancy
di 24-10-2017 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
Autobedrijf Kulek
di 24-10-2017 22:00 Wb zvv Miller Time
-
Profix IT Solutions
do 26-10-2017 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Computaria.nl
do 26-10-2017 22:30 Ma van Dorst - Strafwerk
-
SK MERDINA
ma 30-10-2017 22:30 Ma Autobedrijf Kulek
-
I-FOQUS
di 31-10-2017 20:00 Ba Profix IT Solutions
-
zvv Expres-Boys Breda
do 2-11-2017 21:00 Ba Fagro Consultancy
-
zvv Miller Time
do 2-11-2017 22:00 Ba Velocitas K.M.A.
-
van Dorst - Strafwerk
vr 3-11-2017 19:30 Tet Computaria.nl
-
SK MERDINA
ma 6-11-2017 21:00 Oh Computaria.nl
-
Velocitas K.M.A.
ma 6-11-2017 21:30 Ma zvv Miller Time
-
zvv Expres-Boys Breda
ma 6-11-2017 22:00 Oh Profix IT Solutions
-
I-FOQUS
do 9-11-2017 20:00 Ba Fagro Consultancy
-
van Dorst - Strafwerk
vr 10-11-2017 20:30 Tet Autobedrijf Kulek
-
z.v.v. Selinos
ma 13-11-2017 20:30 Tet SK MERDINA
-
Autobedrijf Kulek
ma 13-11-2017 21:30 Tet van Dorst - Strafwerk
-
zvv Miller Time
di 14-11-2017 19:00 Ba Fagro Consultancy
-
Computaria.nl
di 14-11-2017 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
I-FOQUS
do 16-11-2017 20:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Profix IT Solutions
ma 20-11-2017 19:30 Tet van Dorst - Strafwerk
-
Computaria.nl
ma 20-11-2017 20:00 Oh I-FOQUS
-
zvv Miller Time
ma 20-11-2017 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
Autobedrijf Kulek
ma 20-11-2017 21:30 Tet SK MERDINA
-
Profix IT Solutions
di 21-11-2017 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
z.v.v. Selinos
do 23-11-2017 22:00 Ba zvv Miller Time
-
Computaria.nl
ma 27-11-2017 21:30 Ma I-FOQUS
-
z.v.v. Selinos
ma 27-11-2017 22:00 Oh Profix IT Solutions
-
Velocitas K.M.A.
ma 27-11-2017 22:30 Ma SK MERDINA
-
zvv Expres-Boys Breda
do 30-11-2017 22:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Fagro Consultancy
ma 11-12-2017 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
zvv Expres-Boys Breda
do 14-12-2017 22:30 Ma Profix IT Solutions
-
Fagro Consultancy
vr 15-12-2017 19:30 Tet I-FOQUS
-
SK MERDINA
vr 15-12-2017 20:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
van Dorst - Strafwerk
vr 15-12-2017 20:30 Tet z.v.v. Selinos
-
zvv Miller Time
ma 8-1-2018 20:00 Oh Velocitas K.M.A.
-
I-FOQUS
ma 8-1-2018 22:30 Ma van Dorst - Strafwerk
-
Profix IT Solutions
di 9-1-2018 19:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
Fagro Consultancy
di 9-1-2018 21:00 Wb z.v.v. Selinos
-
SK MERDINA
vr 12-1-2018 19:30 Tet Computaria.nl
-
Autobedrijf Kulek
ma 15-1-2018 20:30 Tet Computaria.nl
-
Profix IT Solutions
ma 15-1-2018 21:00 KMA z.v.v. Selinos
-
Velocitas K.M.A.
di 16-1-2018 19:00 Ba zvv Miller Time
-
SK MERDINA
di 16-1-2018 20:00 Ba Fagro Consultancy
-
I-FOQUS
do 18-1-2018 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
van Dorst - Strafwerk
vr 19-1-2018 20:30 Tet zvv Miller Time
-
Autobedrijf Kulek
ma 22-1-2018 19:30 Tet Velocitas K.M.A.
-
SK MERDINA
ma 22-1-2018 20:30 Tet van Dorst - Strafwerk
-
I-FOQUS
di 23-1-2018 19:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Fagro Consultancy
di 23-1-2018 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
Computaria.nl
vr 26-1-2018 20:30 Tet Computaria.nl
-
I-FOQUS
ma 29-1-2018 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
zvv Miller Time
di 30-1-2018 22:00 Wb z.v.v. Selinos
-
van Dorst - Strafwerk
wo 31-1-2018 20:30 HaB Autobedrijf Kulek
-
Profix IT Solutions
do 1-2-2018 21:30 Ma Fagro Consultancy
-
SK MERDINA
vr 2-2-2018 20:30 Tet SK MERDINA
-
van Dorst - Strafwerk
vr 2-2-2018 21:30 Tet Computaria.nl
-
z.v.v. Selinos
ma 5-2-2018 21:00 KMA Fagro Consultancy
-
Velocitas K.M.A.
do 8-2-2018 20:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
zvv Expres-Boys Breda
do 8-2-2018 22:30 Ma Profix IT Solutions
-
zvv Miller Time
ma 19-2-2018 21:00 KMA van Dorst - Strafwerk
-
Velocitas K.M.A.
ma 19-2-2018 21:30 Ma SK MERDINA
-
Computaria.nl
ma 19-2-2018 21:30 Tet I-FOQUS
-
Autobedrijf Kulek
ma 19-2-2018 22:30 Ma zvv Miller Time
-
Fagro Consultancy
di 20-2-2018 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
Profix IT Solutions
ma 26-2-2018 20:00 Oh Velocitas K.M.A.
-
Computaria.nl
ma 26-2-2018 21:00 Oh I-FOQUS
-
Profix IT Solutions
di 27-2-2018 19:00 Ba z.v.v. Selinos
-
Autobedrijf Kulek
di 27-2-2018 20:00 Ba van Dorst - Strafwerk
-
Fagro Consultancy
di 27-2-2018 21:00 Wb zvv Expres-Boys Breda
-
zvv Miller Time
vr 2-3-2018 20:30 Tet zvv Miller Time
-
van Dorst - Strafwerk
ma 5-3-2018 19:30 Tet Computaria.nl
-
Fagro Consultancy
ma 5-3-2018 20:30 Tet Profix IT Solutions
-
z.v.v. Selinos
ma 5-3-2018 21:30 Tet I-FOQUS
-
zvv Expres-Boys Breda
do 8-3-2018 22:30 Ma Autobedrijf Kulek
-
SK MERDINA
vr 9-3-2018 19:30 Tet zvv Miller Time
-
I-FOQUS
vr 9-3-2018 20:30 Tet Computaria.nl
-
van Dorst - Strafwerk
do 15-3-2018 21:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Velocitas K.M.A.
do 15-3-2018 21:30 Ma Profix IT Solutions
-
SK MERDINA
do 15-3-2018 22:00 Ba z.v.v. Selinos
-
zvv Expres-Boys Breda
vr 16-3-2018 19:30 Tet Computaria.nl
-
zvv Miller Time
ma 19-3-2018 22:30 Ma Velocitas K.M.A.
-
Profix IT Solutions
di 20-3-2018 19:00 Ba Fagro Consultancy
-
Autobedrijf Kulek
di 20-3-2018 20:00 Ba zvv Expres-Boys Breda
-
SK MERDINA
di 20-3-2018 22:00 Wb z.v.v. Selinos
-
I-FOQUS
vr 23-3-2018 21:00 Oh SK MERDINA
-
I-FOQUS
ma 26-3-2018 20:30 Tet zvv Miller Time
-
z.v.v. Selinos
ma 26-3-2018 21:00 KMA zvv Expres-Boys Breda
-
Velocitas K.M.A.
di 27-3-2018 19:00 Ba Fagro Consultancy
-
Profix IT Solutions
di 27-3-2018 20:00 Ba van Dorst - Strafwerk
-
Autobedrijf Kulek
do 29-3-2018 22:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Computaria.nl
di 3-4-2018 19:00 Ba Fagro Consultancy
-
zvv Expres-Boys Breda
di 3-4-2018 22:00 Wb I-FOQUS
-
Velocitas K.M.A.
do 5-4-2018 21:30 Ma Profix IT Solutions
-
van Dorst - Strafwerk
vr 6-4-2018 21:00 Oh SK MERDINA
-
z.v.v. Selinos
ma 9-4-2018 21:00 KMA Velocitas K.M.A.
-
z.v.v. Selinos
di 10-4-2018 22:00 Wb van Dorst - Strafwerk
-
zvv Expres-Boys Breda
do 12-4-2018 20:00 Ba I-FOQUS
-
Fagro Consultancy
do 12-4-2018 21:30 Ma Profix IT Solutions
-
Computaria.nl
ma 16-4-2018 19:30 Tet SK MERDINA
-
zvv Miller Time

Copyright 2011 1e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.