Programma - 3e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 3e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 2-10-2017 21:30 Ma FC Poco-Poco
2 - 0
zvv Anra
di 3-10-2017 22:00 Wb Campanini
9 - 2
zvv De Praktijck
do 5-10-2017 22:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
2 - 4
van Beek Infra Groep
vr 6-10-2017 20:00 Oh Brabants Genootschap
2 - 1
Breda Rangers
vr 6-10-2017 21:00 BSP G.N.O.
3 - 7
Zooitje Ongeregeld
ma 9-10-2017 21:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
3 - 10
Campanini
ma 9-10-2017 22:30 Ma van Beek Infra Groep
6 - 3
zvv Anra
di 10-10-2017 19:00 Ba G.N.O.
0 - 5
FC Poco-Poco
di 10-10-2017 20:00 Ba PT JoJo
-
Brabants Genootschap
wo 11-10-2017 19:30 HaB Breda Rangers
-
Zooitje Ongeregeld
wo 25-10-2017 19:30 HaB van Beek Infra Groep
-
G.N.O.
do 26-10-2017 21:00 Ba zvv Anra
-
Campanini
do 26-10-2017 22:00 Ba zvv De Praktijck
-
Brabants Genootschap
vr 27-10-2017 19:30 Tet Zooitje Ongeregeld
-
FC Poco-Poco
vr 27-10-2017 20:30 Tet Breda Rangers
-
PT JoJo
ma 30-10-2017 20:00 Oh PT JoJo
-
zvv De Praktijck
di 31-10-2017 19:00 Ba Brabants Genootschap
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 3-11-2017 20:00 Oh Campanini
-
G.N.O.
vr 3-11-2017 20:00 BSP Zooitje Ongeregeld
-
van Beek Infra Groep
vr 3-11-2017 21:00 BSP FC Poco-Poco
-
Breda Rangers
do 9-11-2017 22:00 Ba Brabants Genootschap
-
zvv Anra
do 9-11-2017 22:30 Ma Breda Rangers
-
zvv De Praktijck
vr 10-11-2017 19:30 Tet FC Poco-Poco
-
van Beek Infra Groep
vr 10-11-2017 20:00 Oh PT JoJo
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 10-11-2017 21:00 BSP Campanini
-
Zooitje Ongeregeld
ma 13-11-2017 20:00 Oh zvv De Praktijck
-
M. van Schaik Schilderwerken
ma 13-11-2017 21:00 KMA G.N.O.
-
Brabants Genootschap
di 14-11-2017 22:00 Wb zvv Anra
-
PT JoJo
wo 15-11-2017 20:30 HaB van Beek Infra Groep
-
Breda Rangers
vr 17-11-2017 21:00 BSP FC Poco-Poco
-
Campanini
di 21-11-2017 21:00 Wb zvv De Praktijck
-
zvv Anra
do 23-11-2017 22:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
Breda Rangers
vr 24-11-2017 19:30 Tet G.N.O.
-
PT JoJo
vr 24-11-2017 20:00 Oh Zooitje Ongeregeld
-
Brabants Genootschap
vr 24-11-2017 21:00 Oh van Beek Infra Groep
-
Campanini
di 28-11-2017 21:00 Wb G.N.O.
-
zvv De Praktijck
do 30-11-2017 21:00 Ba Brabants Genootschap
-
FC Poco-Poco
do 30-11-2017 21:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
zvv Anra
vr 1-12-2017 20:00 BSP PT JoJo
-
Zooitje Ongeregeld
vr 1-12-2017 21:00 BSP Breda Rangers
-
Campanini
wo 6-12-2017 20:30 HaB Brabants Genootschap
-
van Beek Infra Groep
do 7-12-2017 22:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
G.N.O.
ma 11-12-2017 19:30 Tet Zooitje Ongeregeld
-
zvv De Praktijck
ma 11-12-2017 20:00 KMA PT JoJo
-
FC Poco-Poco
ma 11-12-2017 21:30 Ma zvv Anra
-
Breda Rangers
di 9-1-2018 22:00 Wb zvv De Praktijck
-
FC Poco-Poco
vr 12-1-2018 20:00 Oh zvv Anra
-
G.N.O.
vr 12-1-2018 20:00 BSP Zooitje Ongeregeld
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 12-1-2018 20:30 Tet van Beek Infra Groep
-
PT JoJo
vr 12-1-2018 21:00 BSP Campanini
-
Brabants Genootschap
wo 17-1-2018 20:30 HaB zvv De Praktijck
-
van Beek Infra Groep
vr 19-1-2018 19:30 Tet zvv Anra
-
Zooitje Ongeregeld
vr 19-1-2018 20:00 Oh Campanini
-
PT JoJo
vr 19-1-2018 20:00 BSP Breda Rangers
-
G.N.O.
vr 19-1-2018 21:00 BSP FC Poco-Poco
-
M. van Schaik Schilderwerken
ma 22-1-2018 21:00 Oh Breda Rangers
-
Brabants Genootschap
ma 22-1-2018 22:00 Oh zvv De Praktijck
-
Campanini
di 23-1-2018 21:00 Wb zvv Anra
-
FC Poco-Poco
wo 24-1-2018 19:30 HaB van Beek Infra Groep
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 26-1-2018 20:00 BSP Zooitje Ongeregeld
-
G.N.O.
di 30-1-2018 20:00 Ba Brabants Genootschap
-
PT JoJo
di 30-1-2018 21:00 Wb zvv Anra
-
van Beek Infra Groep
vr 2-2-2018 19:30 Tet Campanini
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 2-2-2018 20:00 BSP Zooitje Ongeregeld
-
Breda Rangers
vr 2-2-2018 21:00 BSP FC Poco-Poco
-
G.N.O.
ma 5-2-2018 19:30 Tet G.N.O.
-
van Beek Infra Groep
ma 5-2-2018 21:30 Ma FC Poco-Poco
-
Zooitje Ongeregeld
di 6-2-2018 19:00 Ba Brabants Genootschap
-
zvv De Praktijck
di 6-2-2018 21:00 Wb Campanini
-
zvv Anra
di 6-2-2018 22:00 Wb PT JoJo
-
Breda Rangers
do 22-2-2018 20:00 Ba M. van Schaik Schilderwerken
-
Brabants Genootschap
do 22-2-2018 21:00 Ba zvv De Praktijck
-
PT JoJo
vr 23-2-2018 20:00 BSP van Beek Infra Groep
-
Zooitje Ongeregeld
vr 23-2-2018 20:00 Oh Breda Rangers
-
FC Poco-Poco
vr 23-2-2018 21:00 BSP G.N.O.
-
Campanini
ma 26-2-2018 21:30 Ma Zooitje Ongeregeld
-
Campanini
ma 26-2-2018 22:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
PT JoJo
di 27-2-2018 22:00 Wb zvv Anra
-
Brabants Genootschap
wo 28-2-2018 20:30 HaB van Beek Infra Groep
-
FC Poco-Poco
do 1-3-2018 21:00 Ba zvv De Praktijck
-
Breda Rangers
ma 5-3-2018 21:00 KMA PT JoJo
-
zvv Anra
ma 5-3-2018 21:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
zvv De Praktijck
di 6-3-2018 20:00 Ba Brabants Genootschap
-
G.N.O.
vr 9-3-2018 20:00 BSP Campanini
-
FC Poco-Poco
vr 9-3-2018 21:00 BSP Breda Rangers
-
van Beek Infra Groep
ma 12-3-2018 19:30 Tet Campanini
-
van Beek Infra Groep
ma 12-3-2018 21:30 Ma Brabants Genootschap
-
Zooitje Ongeregeld
di 13-3-2018 21:00 Wb zvv Anra
-
zvv De Praktijck
vr 16-3-2018 20:00 BSP PT JoJo
-
G.N.O.
vr 16-3-2018 21:00 Oh FC Poco-Poco
-
Brabants Genootschap
vr 16-3-2018 21:00 BSP Breda Rangers
-
M. van Schaik Schilderwerken
ma 19-3-2018 19:30 Tet zvv De Praktijck
-
G.N.O.
ma 19-3-2018 21:30 Ma Zooitje Ongeregeld
-
PT JoJo
di 20-3-2018 21:00 Wb zvv Anra
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 23-3-2018 20:00 BSP Campanini
-
Breda Rangers
di 3-4-2018 21:00 Wb Breda Rangers
-
zvv Anra
wo 4-4-2018 19:30 HaB van Beek Infra Groep
-
Brabants Genootschap
wo 4-4-2018 20:30 HaB zvv De Praktijck
-
Zooitje Ongeregeld
do 5-4-2018 22:00 Ba Brabants Genootschap
-
Campanini
vr 6-4-2018 20:00 BSP G.N.O.
-
M. van Schaik Schilderwerken
vr 6-4-2018 21:00 BSP FC Poco-Poco
-
PT JoJo
ma 9-4-2018 20:30 Tet FC Poco-Poco
-
zvv De Praktijck
ma 9-4-2018 21:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
Zooitje Ongeregeld
di 10-4-2018 21:00 Wb G.N.O.
-
zvv Anra
do 12-4-2018 21:00 Ba PT JoJo
-
van Beek Infra Groep
ma 16-4-2018 20:00 KMA PT JoJo
-
Campanini
ma 16-4-2018 21:00 Oh van Beek Infra Groep
-
zvv De Praktijck
ma 16-4-2018 21:30 Ma M. van Schaik Schilderwerken
-
FC Poco-Poco
ma 16-4-2018 21:30 Tet Zooitje Ongeregeld
-
zvv Anra
ma 16-4-2018 22:30 Ma G.N.O.
-
Breda Rangers

Copyright 2011 3e Klasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.