Programma - 3e Klasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in 3e Klasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
di 6-10-2020 21:00 Wb FC Tranquilo
2 - 3
BCMT '04
wo 7-10-2020 21:30 Rijs Timmers Glas
5 - 6
FCLT Breda
vr 9-10-2020 19:30 Bsp zvv De Praktijck
3 - 3
Breda Rangers
vr 9-10-2020 20:00 Oh zvv ESJ Financial Engineering
2 - 5
Duvefit
vr 9-10-2020 20:30 Ulv FC Poco-Poco
4 - 1
Breda United
ma 12-10-2020 22:30 Ma Duvefit
13 - 4
Timmers Glas
di 13-10-2020 21:00 Wb FCLT Breda
7 - 3
FC Poco-Poco
do 15-10-2020 22:30 Ma Breda United
-
zvv De Praktijck
di 27-10-2020 19:00 Ba zvv De Praktijck
-
FCLT Breda
wo 28-10-2020 19:30 HaB zvv ESJ Financial Engineering
-
FC Tranquilo
wo 28-10-2020 21:30 HaB Timmers Glas
-
BCMT '04
vr 30-10-2020 20:30 Bsp FC Poco-Poco
-
Duvefit
di 3-11-2020 21:00 Wb BCMT '04
-
FC Poco-Poco
wo 4-11-2020 21:30 Rijs FC Tranquilo
-
Timmers Glas
vr 6-11-2020 19:30 Bsp Breda United
-
Breda Rangers
vr 6-11-2020 21:00 Oh Duvefit
-
zvv De Praktijck
wo 11-11-2020 21:30 Rijs Breda Rangers
-
FCLT Breda
do 12-11-2020 20:00 Ba zvv De Praktijck
-
BCMT '04
do 12-11-2020 21:00 Ba FC Poco-Poco
-
FC Tranquilo
vr 13-11-2020 19:30 Bsp Timmers Glas
-
zvv ESJ Financial Engineering
ma 16-11-2020 22:30 Ma FC Tranquilo
-
zvv De Praktijck
do 19-11-2020 20:00 Ba FCLT Breda
-
Breda United
vr 20-11-2020 19:30 Ulv zvv ESJ Financial Engineering
-
FC Poco-Poco
vr 20-11-2020 20:30 Ulv Duvefit
-
Breda Rangers
di 24-11-2020 20:00 Ba Breda Rangers
-
BCMT '04
vr 27-11-2020 20:00 Oh FC Poco-Poco
-
Timmers Glas
vr 27-11-2020 21:00 Oh zvv De Praktijck
-
zvv ESJ Financial Engineering
vr 27-11-2020 21:30 Bsp Breda United
-
Duvefit
ma 7-12-2020 22:30 Ma Timmers Glas
-
zvv De Praktijck
di 8-12-2020 20:00 Ba FC Tranquilo
-
Breda Rangers
di 8-12-2020 21:00 Wb BCMT '04
-
Breda United
wo 9-12-2020 21:30 HaB Duvefit
-
FCLT Breda
ma 14-12-2020 21:00 Oh Breda Rangers
-
zvv ESJ Financial Engineering
di 15-12-2020 19:00 Ba Breda United
-
FC Tranquilo
do 17-12-2020 21:00 Ba FCLT Breda
-
BCMT '04
do 17-12-2020 21:30 Ma zvv De Praktijck
-
FC Poco-Poco
di 5-1-2021 20:00 Ba BCMT '04
-
Duvefit
wo 6-1-2021 19:30 HaB Timmers Glas
-
Breda Rangers
do 7-1-2021 22:30 Ma FC Tranquilo
-
FCLT Breda
vr 8-1-2021 19:30 Bsp zvv ESJ Financial Engineering
-
Breda United
di 12-1-2021 19:00 Ba FCLT Breda
-
zvv ESJ Financial Engineering
di 12-1-2021 21:00 Wb Duvefit
-
FC Tranquilo
vr 15-1-2021 21:00 Oh Breda Rangers
-
FC Poco-Poco
vr 15-1-2021 21:30 Bsp Breda United
-
Timmers Glas
ma 18-1-2021 21:00 Oh BCMT '04
-
FC Tranquilo
ma 18-1-2021 22:00 Oh FCLT Breda
-
Timmers Glas
do 21-1-2021 22:30 Ma Breda Rangers
-
zvv De Praktijck
vr 22-1-2021 19:30 Bsp Duvefit
-
zvv ESJ Financial Engineering
vr 22-1-2021 21:30 Bsp Breda United
-
FC Poco-Poco
di 26-1-2021 21:00 Wb zvv ESJ Financial Engineering
-
BCMT '04
do 28-1-2021 22:30 Ma zvv De Praktijck
-
Breda United
vr 29-1-2021 20:30 Bsp FC Poco-Poco
-
FCLT Breda
ma 1-2-2021 20:00 Oh BCMT '04
-
Timmers Glas
ma 1-2-2021 21:00 Oh FC Tranquilo
-
zvv ESJ Financial Engineering
wo 3-2-2021 19:30 HaB FCLT Breda
-
zvv De Praktijck
vr 5-2-2021 19:30 Bsp Duvefit
-
FC Poco-Poco
ma 8-2-2021 20:00 Oh Timmers Glas
-
FC Tranquilo
wo 10-2-2021 19:30 HaB FC Poco-Poco
-
BCMT '04
wo 10-2-2021 20:30 HaB zvv De Praktijck
-
Duvefit
do 11-2-2021 21:00 Ba Breda Rangers
-
Breda United
ma 22-2-2021 22:00 Oh BCMT '04
-
zvv De Praktijck
di 23-2-2021 19:00 Ba FCLT Breda
-
Breda Rangers
di 23-2-2021 20:00 Ba FC Tranquilo
-
FC Poco-Poco
vr 26-2-2021 21:30 Bsp zvv ESJ Financial Engineering
-
Timmers Glas
ma 1-3-2021 20:00 Oh zvv De Praktijck
-
FC Tranquilo
do 4-3-2021 22:00 Ba Breda United
-
FCLT Breda
vr 5-3-2021 19:30 Bsp FC Poco-Poco
-
zvv ESJ Financial Engineering
vr 5-3-2021 20:30 Bsp Breda Rangers
-
Duvefit
ma 8-3-2021 20:00 Oh BCMT '04
-
Breda Rangers
wo 10-3-2021 20:30 Rijs Duvefit
-
Breda United
vr 12-3-2021 19:30 Bsp Timmers Glas
-
FC Poco-Poco
vr 12-3-2021 20:30 Bsp zvv ESJ Financial Engineering
-
zvv De Praktijck
ma 15-3-2021 21:30 Ma Breda United
-
BCMT '04
di 16-3-2021 20:00 Ba FCLT Breda
-
Duvefit
di 16-3-2021 22:00 Wb Breda Rangers
-
FC Tranquilo
vr 19-3-2021 20:00 Oh zvv De Praktijck
-
Timmers Glas
di 23-3-2021 19:00 Ba FC Tranquilo
-
Breda United
di 23-3-2021 21:00 Wb BCMT '04
-
FCLT Breda
vr 26-3-2021 20:30 Bsp FC Poco-Poco
-
zvv De Praktijck
vr 26-3-2021 20:30 Ulv zvv ESJ Financial Engineering
-
Breda Rangers
ma 29-3-2021 22:30 Ma Timmers Glas
-
Duvefit
di 30-3-2021 22:00 Wb BCMT '04
-
zvv ESJ Financial Engineering
wo 7-4-2021 20:30 Rijs Duvefit
-
BCMT '04
do 8-4-2021 21:00 Ba FCLT Breda
-
FC Tranquilo
vr 9-4-2021 19:30 Bsp Breda Rangers
-
Timmers Glas
vr 9-4-2021 20:30 Bsp Breda United
-
zvv ESJ Financial Engineering
ma 12-4-2021 20:00 Oh Timmers Glas
-
Breda United
di 13-4-2021 22:00 Wb FC Tranquilo
-
Duvefit
wo 14-4-2021 19:30 HaB zvv ESJ Financial Engineering
-
FCLT Breda
wo 14-4-2021 20:30 HaB FC Poco-Poco
-
Breda Rangers