Programma - Overgangsklasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in Overgangsklasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
do 17-10-2019 21:30 Ma zvv Geel-Zwart Breda
2 - 4
Pannachenko
ma 21-10-2019 22:30 Ma JENS 2 brand support
4 - 1
Klijs Advice
wo 23-10-2019 21:30 HaB Andalous Breda
0 - 5
van Beek Infra Groep
do 24-10-2019 20:00 Ba Pannachenko
10 - 6
PT JoJo
vr 25-10-2019 21:30 Bsp Autobedrijf Kulek
2 - 7
zvv Geel-Zwart Breda
wo 30-10-2019 20:30 HaB van Beek Infra Groep
2 - 6
JENS 2 brand support
vr 1-11-2019 19:30 Ulv PT JoJo
16 - 6
Andalous Breda
vr 1-11-2019 20:00 Oh Klijs Advice
2 - 2
Autobedrijf Kulek
ma 4-11-2019 21:30 Ma Andalous Breda
4 - 1
Pannachenko
wo 6-11-2019 19:30 HaB Klijs Advice
5 - 2
zvv Geel-Zwart Breda
vr 8-11-2019 20:30 Bsp JENS 2 brand support
8 - 1
PT JoJo
ma 11-11-2019 22:00 Oh Pannachenko
0 - 1
JENS 2 brand support
di 12-11-2019 21:00 Wb zvv Geel-Zwart Breda
4 - 5
Andalous Breda
vr 15-11-2019 20:30 Bsp PT JoJo
10 - 1
Autobedrijf Kulek
vr 15-11-2019 20:30 Ulv van Beek Infra Groep
2 - 1
Klijs Advice
ma 18-11-2019 21:00 Oh van Beek Infra Groep
5 - 3
zvv Geel-Zwart Breda
ma 18-11-2019 21:30 Ma JENS 2 brand support
6 - 2
Andalous Breda
ma 25-11-2019 21:30 Ma JENS 2 brand support
7 - 9
zvv Geel-Zwart Breda
di 26-11-2019 21:00 Wb Pannachenko
6 - 3
Klijs Advice
wo 27-11-2019 20:30 HaB PT JoJo
-
van Beek Infra Groep
vr 29-11-2019 20:30 Bsp Andalous Breda
9 - 4
Autobedrijf Kulek
ma 2-12-2019 21:00 Oh Klijs Advice
4 - 8
Andalous Breda
ma 2-12-2019 21:30 Ma van Beek Infra Groep
-
Pannachenko
ma 2-12-2019 22:30 Ma Autobedrijf Kulek
3 - 6
JENS 2 brand support
di 3-12-2019 22:00 Wb zvv Geel-Zwart Breda
11 - 6
PT JoJo
ma 9-12-2019 21:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
Pannachenko
do 12-12-2019 22:00 Ba Klijs Advice
-
PT JoJo
do 19-12-2019 22:00 Ba Autobedrijf Kulek
-
Klijs Advice
di 7-1-2020 20:00 Ba zvv Geel-Zwart Breda
-
Autobedrijf Kulek
do 9-1-2020 21:00 Ba PT JoJo
-
Pannachenko
vr 10-1-2020 20:30 Bsp Klijs Advice
-
JENS 2 brand support
vr 10-1-2020 21:30 Bsp van Beek Infra Groep
-
Andalous Breda
ma 13-1-2020 21:30 Ma JENS 2 brand support
-
van Beek Infra Groep
di 14-1-2020 21:00 Wb Pannachenko
-
zvv Geel-Zwart Breda
di 14-1-2020 22:00 Wb Autobedrijf Kulek
-
Andalous Breda
vr 17-1-2020 20:30 Bsp Andalous Breda
-
PT JoJo
di 21-1-2020 22:00 Wb zvv Geel-Zwart Breda
-
Klijs Advice
vr 24-1-2020 19:30 Bsp PT JoJo
-
JENS 2 brand support
vr 24-1-2020 21:30 Bsp van Beek Infra Groep
-
Autobedrijf Kulek
ma 27-1-2020 20:00 Oh Autobedrijf Kulek
-
PT JoJo
ma 27-1-2020 21:30 Ma JENS 2 brand support
-
Pannachenko
ma 27-1-2020 22:00 Oh Andalous Breda
-
zvv Geel-Zwart Breda
wo 29-1-2020 19:30 HaB Klijs Advice
-
van Beek Infra Groep
ma 3-2-2020 21:00 Oh Pannachenko
-
Andalous Breda
ma 10-2-2020 20:00 Oh Pannachenko
-
Autobedrijf Kulek
ma 10-2-2020 22:00 Oh zvv Geel-Zwart Breda
-
van Beek Infra Groep
vr 14-2-2020 19:30 Ulv PT JoJo
-
Klijs Advice
vr 14-2-2020 20:30 Bsp Andalous Breda
-
JENS 2 brand support
vr 14-2-2020 21:30 Bsp Autobedrijf Kulek
-
van Beek Infra Groep
ma 17-2-2020 21:00 Oh van Beek Infra Groep
-
PT JoJo
wo 19-2-2020 20:30 HaB zvv Geel-Zwart Breda
-
JENS 2 brand support
do 20-2-2020 22:00 Ba Klijs Advice
-
Pannachenko
wo 4-3-2020 20:30 HaB Pannachenko
-
van Beek Infra Groep
do 5-3-2020 22:00 Ba PT JoJo
-
zvv Geel-Zwart Breda
vr 6-3-2020 20:30 Ulv JENS 2 brand support
-
Autobedrijf Kulek
vr 6-3-2020 21:30 Ulv Andalous Breda
-
Klijs Advice

Copyright 2011 Overgangsklasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.