Programma - Hoofdklasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in Hoofdklasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 2-10-2017 19:30 Tet Martens Bestratingen
8 - 3
Pannachenko
ma 2-10-2017 20:00 Oh D.C.S. '74
6 - 2
zvv De Ganzerik
ma 2-10-2017 21:00 Oh De Veste
4 - 7
zvv De Bun
ma 2-10-2017 22:00 Oh Eversdijk
5 - 13
ZVH
di 3-10-2017 19:00 Ba JENS Visuals
0 - 3
Parkzicht/van Riel
di 10-10-2017 22:00 Wb zvv De Ganzerik
4 - 2
Parkzicht/van Riel
do 12-10-2017 22:00 Ba JENS Visuals
7 - 3
Eversdijk
ma 23-10-2017 20:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
D.C.S. '74
ma 23-10-2017 20:30 Tet Martens Bestratingen
-
De Veste
ma 23-10-2017 21:30 Tet Pannachenko
-
ZVH
vr 27-10-2017 21:00 Oh ZVH
-
De Veste
ma 30-10-2017 19:30 Tet zvv De Bun
-
D.C.S. '74
ma 30-10-2017 20:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
Eversdijk
ma 30-10-2017 21:30 Tet Pannachenko
-
JENS Visuals
wo 1-11-2017 19:30 HaB zvv De Ganzerik
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 3-11-2017 20:30 Tet D.C.S. '74
-
Martens Bestratingen
ma 6-11-2017 19:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
Pannachenko
ma 6-11-2017 20:30 Tet P de Laat Bouw&Aanneming
-
zvv De Bun
ma 6-11-2017 21:30 Tet Eversdijk
-
zvv De Ganzerik
di 7-11-2017 21:00 Wb De Veste
-
JENS Visuals
vr 10-11-2017 21:00 Oh D.C.S. '74
-
ZVH
ma 13-11-2017 19:30 Tet P de Laat Bouw&Aanneming
-
Martens Bestratingen
di 14-11-2017 21:00 Wb De Veste
-
Parkzicht/van Riel
wo 15-11-2017 19:30 HaB zvv De Ganzerik
-
zvv De Bun
vr 17-11-2017 19:30 Tet JENS Visuals
-
D.C.S. '74
vr 17-11-2017 20:00 BSP Eversdijk
-
Pannachenko
vr 17-11-2017 20:30 Tet ZVH
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 20-11-2017 20:00 KMA zvv De Bun
-
Martens Bestratingen
ma 20-11-2017 20:30 Tet Pannachenko
-
zvv De Ganzerik
ma 20-11-2017 21:30 Ma Eversdijk
-
De Veste
do 23-11-2017 21:00 Ba Pannachenko
-
De Veste
ma 27-11-2017 19:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
D.C.S. '74
ma 27-11-2017 20:30 Tet zvv De Bun
-
ZVH
ma 27-11-2017 21:30 Tet Martens Bestratingen
-
zvv De Ganzerik
di 28-11-2017 19:00 Ba JENS Visuals
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 1-12-2017 19:30 Tet D.C.S. '74
-
Eversdijk
vr 1-12-2017 20:30 Tet P de Laat Bouw&Aanneming
-
Parkzicht/van Riel
vr 1-12-2017 21:30 Tet Martens Bestratingen
-
ZVH
wo 6-12-2017 19:30 HaB zvv De Ganzerik
-
De Veste
do 7-12-2017 21:30 Ma JENS Visuals
-
zvv De Bun
ma 11-12-2017 20:30 Tet Martens Bestratingen
-
JENS Visuals
ma 11-12-2017 21:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
zvv De Bun
ma 11-12-2017 22:00 Oh D.C.S. '74
-
Pannachenko
ma 11-12-2017 22:30 Ma ZVH
-
zvv De Ganzerik
vr 15-12-2017 19:00 BSP ZVH
-
JENS Visuals
vr 15-12-2017 21:00 Oh De Veste
-
D.C.S. '74
vr 15-12-2017 21:00 BSP P de Laat Bouw&Aanneming
-
Eversdijk
ma 8-1-2018 20:30 Tet zvv De Bun
-
Eversdijk
ma 8-1-2018 21:30 Ma Pannachenko
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 8-1-2018 21:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
Martens Bestratingen
do 11-1-2018 22:00 Ba zvv De Ganzerik
-
JENS Visuals
vr 12-1-2018 21:00 Oh ZVH
-
Parkzicht/van Riel
ma 15-1-2018 19:30 Tet Eversdijk
-
Martens Bestratingen
ma 15-1-2018 20:00 KMA zvv De Bun
-
Pannachenko
ma 15-1-2018 21:00 Oh De Veste
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 22-1-2018 22:30 Ma zvv De Bun
-
De Veste
di 23-1-2018 22:00 Wb Parkzicht/van Riel
-
JENS Visuals
wo 24-1-2018 20:30 HaB zvv De Ganzerik
-
D.C.S. '74
vr 26-1-2018 19:30 Tet Pannachenko
-
Martens Bestratingen
vr 26-1-2018 21:00 BSP ZVH
-
Eversdijk
ma 29-1-2018 20:00 KMA ZVH
-
Pannachenko
ma 29-1-2018 21:00 Oh D.C.S. '74
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 29-1-2018 21:30 Ma De Veste
-
Martens Bestratingen
ma 29-1-2018 22:30 Ma Eversdijk
-
JENS Visuals
do 1-2-2018 22:00 Ba Parkzicht/van Riel
-
zvv De Ganzerik
vr 2-2-2018 21:00 Oh JENS Visuals
-
Pannachenko
ma 5-2-2018 20:00 KMA P de Laat Bouw&Aanneming
-
zvv De Ganzerik
ma 5-2-2018 21:30 Tet Eversdijk
-
Parkzicht/van Riel
ma 5-2-2018 22:00 Oh D.C.S. '74
-
zvv De Bun
ma 5-2-2018 22:30 Ma De Veste
-
ZVH
ma 19-2-2018 19:30 Tet Martens Bestratingen
-
D.C.S. '74
ma 19-2-2018 20:00 KMA zvv De Bun
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 19-2-2018 20:30 Tet Pannachenko
-
Parkzicht/van Riel
di 20-2-2018 19:00 Ba JENS Visuals
-
De Veste
wo 21-2-2018 19:30 HaB zvv De Ganzerik
-
Eversdijk
vr 23-2-2018 19:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
De Veste
vr 23-2-2018 21:00 Oh ZVH
-
D.C.S. '74
ma 26-2-2018 19:30 Tet Pannachenko
-
Eversdijk
ma 26-2-2018 20:30 Tet Martens Bestratingen
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 26-2-2018 21:30 Tet zvv De Bun
-
zvv De Ganzerik
vr 2-3-2018 20:00 BSP P de Laat Bouw&Aanneming
-
ZVH
vr 2-3-2018 21:00 Oh D.C.S. '74
-
JENS Visuals
vr 2-3-2018 21:00 BSP De Veste
-
Eversdijk
ma 5-3-2018 22:30 Ma Martens Bestratingen
-
zvv De Bun
do 8-3-2018 21:30 Ma zvv De Ganzerik
-
Pannachenko
vr 9-3-2018 20:00 Oh D.C.S. '74
-
Parkzicht/van Riel
vr 9-3-2018 21:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
JENS Visuals
ma 12-3-2018 21:30 Tet ZVH
-
zvv De Bun
ma 12-3-2018 22:30 Ma De Veste
-
Pannachenko
wo 14-3-2018 19:30 HaB zvv De Ganzerik
-
Martens Bestratingen
wo 14-3-2018 20:30 HaB Eversdijk
-
D.C.S. '74
do 15-3-2018 22:30 Ma zvv De Bun
-
JENS Visuals
vr 16-3-2018 20:30 Tet Parkzicht/van Riel
-
P de Laat Bouw&Aanneming
ma 19-3-2018 21:30 Tet ZVH
-
Martens Bestratingen
ma 19-3-2018 22:00 Oh De Veste
-
zvv De Ganzerik
vr 23-3-2018 19:30 Tet JENS Visuals
-
Martens Bestratingen
vr 23-3-2018 20:30 Tet Eversdijk
-
P de Laat Bouw&Aanneming
vr 23-3-2018 21:00 BSP Pannachenko
-
D.C.S. '74
ma 26-3-2018 19:30 Tet zvv De Ganzerik
-
ZVH
ma 26-3-2018 20:00 KMA zvv De Bun
-
Parkzicht/van Riel
do 29-3-2018 21:00 Ba Eversdijk
-
zvv De Bun
vr 6-4-2018 19:30 Tet P de Laat Bouw&Aanneming
-
Pannachenko
vr 6-4-2018 20:00 Oh D.C.S. '74
-
De Veste
vr 6-4-2018 20:30 Tet Martens Bestratingen
-
Parkzicht/van Riel
vr 6-4-2018 21:30 Tet JENS Visuals
-
ZVH
ma 9-4-2018 20:00 KMA Pannachenko
-
zvv De Bun
ma 9-4-2018 21:00 Oh P de Laat Bouw&Aanneming
-
De Veste
ma 9-4-2018 22:00 Oh Martens Bestratingen
-
Eversdijk
ma 9-4-2018 22:30 Ma Parkzicht/van Riel
-
ZVH
di 10-4-2018 20:00 Ba JENS Visuals
-
zvv De Ganzerik

Copyright 2011 Hoofdklasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.