Programma - Hoofdklasse

Afdrukken

Hier vind je alle wedstrijden die in Hoofdklasse de op het programma staan of waar nog geen uitslag van is verwerkt.

Let op!!!
Wedstrijden op de website zijn bindend (tenzij per mail een wijziging is ontvangen, dan is de opgestelde E-mail bindend), ook als hier iets anders staat vermeld.
Indien u vragen heeft, neem dan direct contact op met competitiezaken.


Dag Datum Tijd Zaal Wedstrijd
ma 5-10-2020 21:00 Oh JENS brand support 1
-
van Beek Infra Groep
wo 7-10-2020 20:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
Eversdijk
wo 7-10-2020 20:30 Rijs CoinCalender.cc
-
El Salvador
wo 7-10-2020 21:30 HaB D.C.S. '74
-
TFC Breda
ma 12-10-2020 20:00 Oh JENS brand support 1
-
El Salvador
ma 12-10-2020 22:00 Oh Ad Voesenek Zonwering
-
D.C.S. '74
wo 14-10-2020 20:30 HaB TFC Breda
-
zvv De Ganzerik / Altherm
wo 14-10-2020 20:30 Rijs Eversdijk
-
CoinCalender.cc
wo 14-10-2020 21:30 Rijs van Beek Infra Groep
-
zvv De Bun
ma 26-10-2020 20:00 Oh Ad Voesenek Zonwering
-
TFC Breda
ma 26-10-2020 22:00 Oh JENS brand support 1
-
Eversdijk
wo 28-10-2020 19:30 Rijs CoinCalender.cc
-
zvv De Ganzerik / Altherm
wo 28-10-2020 20:30 HaB zvv De Bun
-
El Salvador
wo 28-10-2020 20:30 Rijs D.C.S. '74
-
van Beek Infra Groep
ma 2-11-2020 21:00 Oh TFC Breda
-
CoinCalender.cc
wo 4-11-2020 19:30 HaB van Beek Infra Groep
-
Ad Voesenek Zonwering
wo 4-11-2020 20:30 Rijs El Salvador
-
D.C.S. '74
wo 4-11-2020 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
JENS brand support 1
vr 6-11-2020 19:30 Ulv Eversdijk
-
zvv De Bun
ma 9-11-2020 21:00 Oh JENS brand support 1
-
CoinCalender.cc
wo 11-11-2020 20:30 HaB Ad Voesenek Zonwering
-
El Salvador
wo 11-11-2020 20:30 Rijs D.C.S. '74
-
Eversdijk
vr 13-11-2020 19:30 Ulv van Beek Infra Groep
-
TFC Breda
vr 13-11-2020 20:30 Bsp zvv De Bun
-
zvv De Ganzerik / Altherm
ma 16-11-2020 20:00 Oh El Salvador
-
van Beek Infra Groep
wo 18-11-2020 20:30 Rijs CoinCalender.cc
-
zvv De Bun
wo 18-11-2020 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
D.C.S. '74
vr 20-11-2020 20:00 Oh TFC Breda
-
JENS brand support 1
vr 20-11-2020 21:30 Ulv Eversdijk
-
Ad Voesenek Zonwering
ma 23-11-2020 21:00 Oh D.C.S. '74
-
CoinCalender.cc
wo 25-11-2020 19:30 Rijs van Beek Infra Groep
-
Eversdijk
do 26-11-2020 20:00 Ba El Salvador
-
TFC Breda
vr 27-11-2020 19:30 Ulv Ad Voesenek Zonwering
-
zvv De Ganzerik / Altherm
vr 27-11-2020 20:30 Bsp zvv De Bun
-
JENS brand support 1
ma 7-12-2020 21:00 Oh JENS brand support 1
-
D.C.S. '74
wo 9-12-2020 19:30 HaB CoinCalender.cc
-
Ad Voesenek Zonwering
wo 9-12-2020 20:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
van Beek Infra Groep
do 10-12-2020 22:00 Ba Eversdijk
-
El Salvador
vr 11-12-2020 21:30 Bsp zvv De Bun
-
TFC Breda
ma 11-1-2021 20:00 Oh D.C.S. '74
-
zvv De Bun
wo 13-1-2021 21:30 HaB El Salvador
-
zvv De Ganzerik / Altherm
vr 15-1-2021 20:00 Oh TFC Breda
-
Eversdijk
vr 15-1-2021 20:30 Bsp Ad Voesenek Zonwering
-
JENS brand support 1
ma 18-1-2021 20:00 Oh Ad Voesenek Zonwering
-
zvv De Bun
wo 20-1-2021 20:30 HaB El Salvador
-
CoinCalender.cc
wo 20-1-2021 21:30 HaB van Beek Infra Groep
-
JENS brand support 1
do 21-1-2021 22:00 Ba Eversdijk
-
zvv De Ganzerik / Altherm
vr 22-1-2021 22:00 Oh TFC Breda
-
D.C.S. '74
ma 25-1-2021 20:00 Oh CoinCalender.cc
-
Eversdijk
ma 25-1-2021 22:00 Oh zvv De Bun
-
van Beek Infra Groep
wo 27-1-2021 19:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
TFC Breda
wo 27-1-2021 21:30 HaB D.C.S. '74
-
Ad Voesenek Zonwering
do 28-1-2021 21:00 Ba El Salvador
-
JENS brand support 1
ma 1-2-2021 22:00 Oh van Beek Infra Groep
-
D.C.S. '74
di 2-2-2021 22:00 Wb El Salvador
-
zvv De Bun
wo 3-2-2021 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
CoinCalender.cc
do 4-2-2021 22:00 Ba Eversdijk
-
JENS brand support 1
vr 5-2-2021 20:30 Ulv TFC Breda
-
Ad Voesenek Zonwering
ma 22-2-2021 20:00 Oh Ad Voesenek Zonwering
-
van Beek Infra Groep
wo 24-2-2021 19:30 HaB D.C.S. '74
-
El Salvador
do 25-2-2021 22:00 Ba zvv De Bun
-
Eversdijk
vr 26-2-2021 20:30 Ulv CoinCalender.cc
-
TFC Breda
vr 26-2-2021 21:00 Oh JENS brand support 1
-
zvv De Ganzerik / Altherm
ma 1-3-2021 21:00 Oh El Salvador
-
Ad Voesenek Zonwering
wo 3-3-2021 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
zvv De Bun
wo 3-3-2021 21:30 Rijs CoinCalender.cc
-
JENS brand support 1
vr 5-3-2021 19:30 Ulv Eversdijk
-
D.C.S. '74
vr 5-3-2021 21:30 Ulv TFC Breda
-
van Beek Infra Groep
ma 8-3-2021 21:00 Oh Ad Voesenek Zonwering
-
Eversdijk
wo 10-3-2021 19:30 HaB D.C.S. '74
-
zvv De Ganzerik / Altherm
wo 10-3-2021 21:30 HaB van Beek Infra Groep
-
El Salvador
wo 10-3-2021 21:30 Rijs zvv De Bun
-
CoinCalender.cc
vr 12-3-2021 20:00 Oh JENS brand support 1
-
TFC Breda
ma 15-3-2021 21:00 Oh JENS brand support 1
-
zvv De Bun
di 16-3-2021 21:00 Wb TFC Breda
-
El Salvador
wo 17-3-2021 19:30 HaB Eversdijk
-
van Beek Infra Groep
wo 17-3-2021 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
Ad Voesenek Zonwering
wo 17-3-2021 21:30 Rijs CoinCalender.cc
-
D.C.S. '74
ma 22-3-2021 21:30 Ma El Salvador
-
Eversdijk
ma 22-3-2021 22:00 Oh TFC Breda
-
zvv De Bun
wo 24-3-2021 19:30 Rijs Ad Voesenek Zonwering
-
CoinCalender.cc
wo 24-3-2021 20:30 HaB van Beek Infra Groep
-
zvv De Ganzerik / Altherm
wo 24-3-2021 21:30 Rijs D.C.S. '74
-
JENS brand support 1
wo 7-4-2021 19:30 HaB JENS brand support 1
-
Ad Voesenek Zonwering
wo 7-4-2021 19:30 Rijs CoinCalender.cc
-
van Beek Infra Groep
wo 7-4-2021 21:30 HaB zvv De Ganzerik / Altherm
-
El Salvador
wo 7-4-2021 21:30 Rijs zvv De Bun
-
D.C.S. '74
do 8-4-2021 22:00 Ba Eversdijk
-
TFC Breda
wo 14-4-2021 20:30 Rijs van Beek Infra Groep
-
CoinCalender.cc

Copyright 2011 Hoofdklasse - Zaalvoetbal Federatie Breda. All Rights Reserved.